Çalışma Masası Modelleri

admin 19 Ağustos 2013 6

Çalışma Masalarına, daha verimli çalışabilmek için ihtiyaç duyarız. Değişik ölçülerde, renklerde ve modellerde çalışma masaları bulunur. Karar verir iken, öncelikle nasıl bir çalışma masasına ihtiyaç duyduğumuzu belirlemeliyiz. Mesela ilk olarak kimin için alacağımıza karar vermeliyiz. Kendimiz için mi? Gençler için mi? Yoksa çocuklar için mi?

Çocuk Çalışma Masaları, daha eğlenceli ve renkli olmaktadır. Çocuklarınız bu masalar sayesinde yazı yazmaya heveslenip, güzel resimler yaparak, yaramazlık yapmaya vakit bulamadıklarından akıllı durmaktadırlar. Çalışma Masaları onlar için bir bakıma oyun masasıdır. Masko çocuk çalışma masaları arasından çocuğunuz için en güzelini alıp ona mutluluğu, eğlenceyi ve huzuru armağan etmiş olacaksınız.

2013 Çalışma Masası Modelleri

Genç çalışma masaları, bu masalar gençlerin değişen isteklerini de göz önünde bulundurarak her geçen gün gelişme göstermekte ve gençlerin beğenisine sunulmaktadır. Gençlerin düşüncelerine önem verilerek hazırladığımız Masko genç çalışma masalarımız, gençlerin bütün ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılar nitelikte olmasından dolayı gençler tarafından sıklıkla tercih edilen mobilyalarımız arasında yer almaktadır.

Bu Çalışma Masaları Çeşitleri dışında Ofis Çalışma Masaları ve ev ortamı için uygun olan büyüklerin kullanımına da uygun olan Çalışma Masası çeşitlerimiz bulunmaktadır. Ofis Çalışma Masası Ofis ortamı düşünülerek ona uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu mobilyaları da evde kullanma imkânınız olduğu gibi eviniz için çok daha şık bir Çalışma Masası da seçebilirsiniz. Çalışma Masalarına karar verir iken, boyunun size uygun olmasına özen göstermelisiniz. Oturduğunuz zaman Çalışma Masası sizden çok aşağı olmaması gerektiği gibi çok fazla yukarıda da olmamalıdır. Sürekli eğilmeniz gereken bir Çalışma Masasında bir süre sonra boynunuz, beliniz ağrımaya başlayacak ve büyük rahatsızlık hissedeceksiniz. Ve zamanla çok daha farklı sağlık problemleri ile karşılaşabileceksiniz. Aynı şekilde yüksek boyutlarda yapılmış olan Çalışma Masası da size benzer rahatsızlıklar yaşatacaktır. Bu nedenle Çalışma Masanızı doğru ölçülerde almanız gerekmektedir.

Çalışma Masası Fiyatları, her bütçeden insanın sahip olabileceği boyutlardadır artık… Bu nedenle bir çalışma Masasına sahip olmak için maddi açıdan zorlanmayacaksınız. 2013 Çalışma Masası Modelleri arasında gerek kullanım rahatlığı gerek düzenli durması açısından sık tercih edilen modellerden sayabileceğimiz mobilya Her tarafı kapaklı olan dışarıdan bakıldığı zaman dolap görünümünde olan fakat açıldığında her şeyi içinde barındıran (bilgisayar, kitaplar, kalemler, dosyalar vs. ) bir çalışma masası… Bu modelde gerçekten düzen sorunu ortadan kalkıyor çok dağınık olsanız dahi kapatın kapakları ve masanızı toplamış olun. Hepsi bu kadar…

Masko Mobilya Mağazasında da dilediğiniz her türlü Çalışma Masasına ulaşma şansınız bulunmaktadır. Mağazamıza mutlaka bekliyoruz.

6 Yorum »

 1. ebru 19 Ağustos 2013 at 16:23 - Yanıtla

  Mobilya modelleri arasında klasik mobilyaları her zaman sevmişimdir. Sonuçta hem konforlu hem lüks mobilyalar.

 2. Zeycan 23 Ağustos 2013 at 23:23 - Yanıtla

  Çalışma odasındaki mobilyaların konfıoru, ve huzur verici olması çalışma şevkini arttırır mesela koltukların rahatlığı ve bilgisayar masası varsa onubn koltuk ile uyumlu boyutlarda olması gerekir.

 3. meyla 01 Eylül 2013 at 17:38 - Yanıtla

  masko mobilya sitesinde oymalı çalışma masası bulunabilinirmi

 4. Aslıhan 21 Eylül 2013 at 14:37 - Yanıtla

  Çalışma masası almak istiyorum fiat bilgisi lütfen resimde gördügüm model begendim eve teslim oluyormu?

 5. melisa 11 Ocak 2014 at 12:48 - Yanıtla

  oymalı çalışma masası nasıl oluyor acaba

 6. melisa 11 Ocak 2014 at 12:49 - Yanıtla

  gerçekten çok güzel masalar var

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »