Çeşit Çeşit Yemek Odası Masaları

admin 03 Şubat 2014 2

Yemek Odası Modelleri

Yemek odası için gerekli olan masalar, birbirinden farklı tasarım ve modellerle adeta göz dolduruyor. Çeşit çeşit yemek odası masalarına rastlayabileceğiniz mobilya ürünlerinde, en göze çarpanlar cam modeller. Renkli camların kullanılmaya başlandığı yemek masalarında, açılır kapanır modeller de fazla tercih edilen ürünlerden.

Cam Yemek Masaları

Yemek masalarında kullanışa ve konfora önem veren müşteriler, iç açan ve şık görünümlü ürünleri daha çok beğeniyor. Yemek masaları birbirinden değerli konukların ağırlandığı mekanlar olduğundan dolayı görünüm oldukça önemli. Modern tasarımların yansıtılması, rahat ve kullanışlı olması yemek odası masalarını alırken dikkat edilen detaylardan oluyor.

cam-yemek-masası-modelleri

Belinda Klasik Yemek Odası

yemek-odası-masa-sandalye

Akasya Klasik Yemek Odası

yemek-odası-masası-fiyatları

Kapaletti Klasik Yemek Odası

yemek-odası-modelleri

Bedesten Klasik Yemek Odası

Yemek Odası Masası Fiyatları

Yemek odası genelde salon takımı ile hemen hemen aynı. Evin şekline ve oda durumuna göre koltukların da eklenebileceği yemek odası takımları mevcut. Sandalyeler, gümüşlük, koltuklar ve masanın yer aldığı bu takım, son yıllarda çeyiz paketlerinde dahi kullanılıyor.

2 Yorum »

  1. berrin 09 Şubat 2014 at 13:37 - Yanıtla

    çeşit çeşit yemek odası masaları var ama bu durum insanın seçim yapmasını zorlaştırıyor. 🙂 gerçi çeşit az olsa o daha kötü olurdu. şimdi özel tasarım mobilyaların olması zaten büyük kolaylık.

  2. nurten 16 Şubat 2014 at 09:38 - Yanıtla

    kapaletti klasik yemek odasının en çok sandalyeleri hoşuma gitti. klasik yemek odası takımlarındaki el işçiliği göz kamaştırıyor.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »