Gülben Ergen ‘in Çatı Katı Evi

admin 06 Eylül 2013 12

Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Gülben Ergen eşi Mustafa Erdoğan ile boşanmasının ardından çocukları ile beraber yaşayacağı yeni bir eve taşınmış durumda. Tercihini İstinye Park evlerinden yana kullanan başarılı şarkıcı çatı katı dubleks bir daire seçerek hem kendisi hem de üç çocuğu için rahat bir yaşam ortamı sağlamış durumda. Evin toplam kullanım alanının 540 metre kare olduğu belirtilirken, bu devasa büyüklükteki ev içinde 6 adet oda ve oldukça büyük bir salon bulunuyor.

gulben-ergen-in-evi

Evin genel yapısı hem başarılı şarkıcının hem de çocuklarının sorunsuz bir şekilde kullanabilmesi için özenle oluşturulmuş durumda. Evin büyüklüğü ve ferahlığı kadar çocuklarının okuluna yakınlığı sebebi ile de bu evi seçtiğini söyleyen Gülben Ergen bu sayede aile içinde daha çok vakit geçirebileceğini ve güvenlik açısından içinin daha rahat olacağını belirtiyor.

Salon kısmında renkli tonların hakim olduğu Gülben Ergen’in evinde henüz küçük yaşlarda olan çocuklarının zarar görebileceği herhangi bir süs eşyası veya benzer mobilya bulunmuyor. Bu tarz olumsuzlukların yaşanmasını önlemek amacı ile modern ve yumuşak oturma gruplarının ve yemek takımlarının seçildiği evde, şarkıcının gözü de arkada kalmıyor.

Üç çocuğuna da farklı oda sunan Gülben Ergen bu sayede her birinin özel hayatına genç yaşlardan sahip olarak gelişimlerine fayda sağlamayı düşündüğünü belirtiyor. Özellikle eşinden boşandıktan sonra çocuklar üzerinde oluşabilecek herhangi sıkıntılı durumları bu sayede atlatmayı başaran şarkıcı, düşüncelerinde haksız olmadığını da gösteriyor.

Banyo kısmında kullanılan parlak seramikler ve geniş ayna, hali hazırda oldukça geniş olan odalara ekstra bir derinlik katarak insanın içini açıyor. Kendisinin ve çocuklarının ihtiyaç duyduğu tüm bakım ürünlerini banyosunda toplayan Ergen, tüm odalarda olduğu gibi burada da çocuklarına zararlı olabilecek kozmetik ve benzeri ürünleri yüksek noktalarda saklamaya özen göstermiş durumda. Dünyadaki en değer verdiği varlıkların çocukları olduğunu her fırsatta yineleyen şarkıcı, evinin her köşesinde de bu önemi gösteriyor.

12 Yorum »

 1. meyla ak 06 Eylül 2013 at 18:33 - Yanıtla

  540metrekare ev muhteşem olurdu herhelde istediğimiz yeri klasik mobilya istediğimiz yeri avangarde veyaspor döşerdik

 2. Ferhat Güney 14 Eylül 2013 at 11:32 - Yanıtla

  Gülben Ergen’in evi harika bir dekorasyona sahip. Çünkü çok ünlü bir iç mimar ile çalışmıştı. Bir TV programında seyretmiştim. Evindeki koltuk takımları ve antresindeki ayna çok hoştu. Yatak odası dekorasyonunu modern mobilyalar ile yapmış.

 3. dilan 22 Eylül 2013 at 17:24 - Yanıtla

  çatı katında bir evi dekore etmek eminim çok zevklidir. teras için de şık eşyalar ve aksesuarlar düşünülebilir

 4. leyla 24 Eylül 2013 at 19:46 - Yanıtla

  büyük ev var diye heryere mobilya doldurmamak lazım ölçülü boyutlarda ve sayıda mobilya kullanılmalı

 5. ayhan 28 Eylül 2013 at 21:29 - Yanıtla

  çatı katları hep sorunlu alanlar oluyor. ben de kendi evimde kullanmadığım bi yer olan çatı katına bi türlü mobilya sığdıramamıştım

 6. dilara 30 Eylül 2013 at 15:05 - Yanıtla

  o kadar büyük bir evin dekorasyonunu birinden yardım almadan yapması zaten imkansız.aksesuar kullanımı bana da hep gereksiz gelmiştir zaten.

 7. melike 30 Eylül 2013 at 16:10 - Yanıtla

  gayet güzel gözüküyor. çatı dekorasyonu çok zor ve problemli oluyor genelde. mobilya seçimi çok ama çok önemli.

 8. özlemm 02 Ekim 2013 at 02:26 - Yanıtla

  çatı katı bir evim var ama en genel tarzlar dışında retro ve country tarzlar tercih ediyorum. böyle alternatif mekanlar için farklı ve yeni tarzlar daha hoş oluyor

 9. bennu 02 Ekim 2013 at 15:53 - Yanıtla

  aslında bu tarz çok katlı evlerin döşemesinde her kat farklı tarzda döşenebilir isteğe göre.

 10. Şeyda Askon 08 Ekim 2013 at 21:31 - Yanıtla

  Ben bir mağazin proğramında Gülben Ergen’in ev dekorasyonunu ve mobilyalarını görmüştüm. Güzel ev döşemiş

 11. Gülbenfans 16 Ekim 2013 at 14:31 - Yanıtla

  Gülben ergen çok hanımefendi birisi. Evi hayırlı olsun dışarıdan güzel gözüküyor ama içi belli değil. Umarım klasik mobilya ile döşemiştir.

 12. sude 21 Ekim 2013 at 11:16 - Yanıtla

  sanatçılar saray gibi evlerde yaşıyorlar. ev dekorasyonları da saray gibi oluyor.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »