İstanbul Mobilya Fuarı’nda Tasarım Harikaları Seçiliyor

admin 29 Ocak 2014 3

İstanbul Mobilya Fuarı‘nda, mobilya sektörünü gururlandıran ve canlılık katan yenilikçi tasarımlar bugün belirleniyor. İSMOB 2014 kapsamında her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen İSMOB Tasarım Yarışması, kendini ifade etmek isteyen tasarımcıların başarılarını tescilliyor. Saat 16:00’da gerçekleşecek olan ödül töreninde Oturma Grubu, Yatak Odası, Yemek Odası, Genç Odası, Aksesuar ve En İyi Stand kategorilerindeki ürünler; cesur, yenilikçi, avangard, modern, neo klasik yönleriyle değerlendiriliyor.

ismob-2014

Fuara Ulaşım

Atatürk Havalimanı’nın yanında olması sayesinde, dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar İstanbul’un yoğun trafiğine girmeden CNR EXPO’ya iki dakikada ulaşabiliyor.

Alternatif arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’nun sahip olduğu konum avantajı bununla da bitmiyor. Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlık da ayrı bir avantaj.

Şehir merkezi ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro hattı da çok önemli bir yenilik olarak fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.

3 Yorum »

  1. nuran 02 Şubat 2014 at 19:56 - Yanıtla

    istanbul mobilya fuarı bu yıl geçtiğimiz yıllara oranla daha güzeldi bence.

  2. erdem 09 Şubat 2014 at 13:38 - Yanıtla

    mobilya fuarları mobilya dünyası açısından çok önemli. bu tarz organizasyonlar ne kadar çok olursa o kadar güzel.

  3. bünyamin 16 Şubat 2014 at 09:40 - Yanıtla

    bu yıl katılamadım ismob 2014 e ama yakından takip ettim haberlerini. mobilya sektörünü canlandırmaya devam ediyor.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »