Klasik Köşe Koltuk Takımları

admin 30 Aralık 2013 2

Köşe Takımları

Köşesi olmayan ev yoktur. Sizin de evinizde bir köşe vardır. Eğer evinizin köşesini başka mobilyalarla kapatamıyorsanız bu durumda siz de diğer herkes gibi köşe takımlarını tercih edebilirsiniz. Köşe takımları sayesinde artık köşelere ne alayım derdinden kurtulacaksınız. Köşe takımları evinizin büyük bir kısmını kapatacağından ve evinizin koltuk ihtiyacını gidereceğinden dolayı siz de ekstradan koltuk almaya ihtiyaç duymayacaksınız. Bu sayede de hem fazla masraf yapmaktan kurtulmuş olacak hem de evinizin oldukça şık görünmesini sağlamış olacaksınız.

Klasik Köşe Koltuk Takımları

Köşe takımı almaya karar verdiğinizde ilk olarak hangi renkte bir köşe takımı almak istediğiniz belirlemelisiniz. Köşe takımının rengini belirlerken evinizde bulunan diğer mobilyaların rengini de göz önüne almanız gerekmektedir. Mobilyaların rengini göz önüne aldığınız zaman renk seçimlerinizde fazla zorluk yaşamayacaksınız.

Köşe takımı almaya karar verdiğinizde Asortie Mobilya olarak mağazalarımıza gelmeniz yeterli olacaktır. Mağazalarımızda bulunan mobilya modelleri sayesinde siz de çok rahat bir şekilde seçim yapabileceksiniz. Ayrıca sizlere çalışanlarımızda bu konuda yardımcı olacaklardır.

asortie-mobilya

Malta Klasik Köşe Takımı

klasik-köşe-koltuk-takımları

Diana Köşe Takımı

klasik-köşe-takımları

Diana Köşe Takımı

köşe-koltuk-takımı-fiyatları

Athena Köşe Takımı

köşe-takımları

Şımarık Köşe Kanepe

masko-köşe-takımları

Monteri Köşe Takımı

Köşe Kanepe Modelleri

Köşe takımı almaya karar verdiğiniz zaman sizlere çok uygun fiyatlar sunulmaktadır. Bu fiyatlar sayesinde siz de bütçenizi çok fazla zorlamak zorunda kalmayacaksınız. Siz de hemen Asortie mobilya mağazasına uğramalısınız.

2 Yorum »

  1. aysima 05 Ocak 2014 at 22:14 - Yanıtla

    şımarık köşe kanepe benim 2014 köşe takımları arasındaki favorim. köşe kanepe modelleri arasında bu kadar şirin modele daha önce rastlamadım.

  2. zeliha 12 Ocak 2014 at 00:52 - Yanıtla

    resimdeki köşe koltuk takımlarının her biri müthiş görünüyor ama içlerinde beni en çok cezbeden diana köşe koltuk takımı oldu. hem mavi renginin hem de modelinin özgünlüğüyle farklı bir havaya bürünmüş.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »