ORTA SEHPALAR İLE SİZ DE RAHAT EDİN

admin 03 Ekim 2013 9

Evlerimizin salonları bizim için çok önemli olabilmektedir. Günümüzün birçoğunu bu salonlarda geçirdiğimiz için salonların kullanışlı olması ve salonlarda rahat edebilmemiz için birçok farklı mobilya almakta ve bunları evlerimizin salonlarında kullanmaktayız. Evlerimizin salonlarında kullandığımız ve işimize çok yarayan mobilyalardan bir tanesi de orta sehpalar olmaktadır. Bu orta sehpalar sayesinde çayımızı yudumlarken ya da meyvemizi yerken elimizdeki tabağı çok kolay bir şekilde bu sehpaların üzerine bırakabiliriz.

Orta sehpaların birbirinden farklı onlarca görevi bulunmaktadır. Kimi zaman bu sehpalar üzerine bir şeyler koyarak kendinize kolaylık sağlayabilir ve üzerine koyacağınız süs eşyaları sayesinde de evinizin oldukça şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Birçok kişinin en büyük hayallerinden bir tanesi evlerinin şık görünmesidir. Bunun içinde ellerinden geleni yaparak birçok farklı tasarım ve dizayn denerler. Ancak bazı durumlarda istediklerini elde edemezler. Çünkü çoğu kez mobilya seçimleri yanlış yapılmaktadır. Bu da evlerin salonlarının şık görünmesini engellemektedir. İşte bu yüzden sizde evlerinizin şık görünmesini istiyorsanız yapmanız gereken şık tasarımlara sahip olan mobilyaları kullanmak olacaktır. Bu sayede sizde istediğiniz şıklığı elde edebileceksiniz.

Günümüzde mağazalarda birbirinden farklı onlarca orta sehpalar bulunmaktadır. Siz de kendinize orta sehpa alacağınız zaman ilk olarak bu mağazalara gitmeli ve orta sehpa modellerine göz atmaya başlamalısınız. Birbirinden farklı tasarımları sayesinde siz de aradığınız orta sehpa modelini çok kolay bir şekilde elde edebileceksiniz.

Orta sehpa alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken birçok şey bulunmaktadır. Eğer alacağınız orta sehpalar evinizi şık göstersin istiyorsanız bu durumda evinizdeki diğer mobilyalar ile uyumlu olan orta sehpaları tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra renk seçimlerinizi de çok doğru bir şekilde yapmalısınız. Bunlara dikkat ederek bir orta sehpa aldığınız ve salonunuza doğru bir şekilde yerleştirdiğiniz zaman sizin de eviniz hoş görünmeye başlayacaktır. Sizler de hemen mobilya mağazalarına giderek orta sehpa modellerine göz atmaya başlamalısınız.

9 Yorum »

 1. mahperi 04 Ekim 2013 at 11:27 - Yanıtla

  orta sehpalar eskiden bu kadar yaygın değildi. zigon sehpalar vardı gerçi hala da var zigon sehpalar ama artık çoğu evde ora sehpa zigon shepanın işlevini görüyor. hem dekoratif açıdan güzel duruyor hem de işlevsellik açısından çok kullanışlı.

 2. fazilet 04 Ekim 2013 at 11:29 - Yanıtla

  çok farklı orta sehpalar üretilmeye başlandı. sadece çay içerken değil derginizi gazetenizi koyabileceğiniz güzel bir mobilya türü kesinlikle. artık ev dekorasyonunun olmazsa olmazları arasında.

 3. sabiye 08 Ekim 2013 at 11:39 - Yanıtla

  orta sehpa olmayan ev var mıdır acaba. o kadar kullanışlı ki komşularım falan geldiğinde üzerinde yemek bile yenebiliyor.

 4. Galip 08 Ekim 2013 at 22:32 - Yanıtla

  Orta sehpalar: Evlerde salonların ortasında sürekli ayak parmaklarımı vurduğum saçma sapan bir mobilya modeli

 5. gizem 09 Ekim 2013 at 11:20 - Yanıtla

  orta sehpa her eve lazım 🙂 orta sehpa modelleri hem şıklık hem de kullanışlılık arayanlar için vazgeçilmez bence.

 6. feride 14 Ekim 2013 at 14:27 - Yanıtla

  orta sehpaların rahatlığı tartışılmaz bir gerçek. orta sehpa modelleri de oldukça fazla ve çeşitli

 7. Nergiz Bulut 16 Ekim 2013 at 14:22 - Yanıtla

  Sehpa takımlarında harika modeller var. Masko ve modoko’da sehpa satan aksesuarcı mağazalar var.

 8. ayten 21 Ekim 2013 at 11:19 - Yanıtla

  orta sehpalar zigon sehpaların yerini aldı 🙂 orta sehpa modelleri çok fazlalaştı artık

 9. zümrüt 24 Ekim 2013 at 11:43 - Yanıtla

  orta sehpaların değişik modelleri çıktı. orta sehpa fiyatları da o kadar fazla değil bana göre.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »