Yemek odası ve yemek masası modelleri

admin 15 Ağustos 2013 12

Yemek Masalarının gerekliliğini hepimiz biliyoruz. Herkes evinde öyle ya da böyle bir yemek masası bulunsun ister ve buna bağlı olarak da mutlaka bir Yemek Masası satın alır. Fakat alır iken çok azımız belirli noktalara dikkat ediyor ve mobilyalarını satın alıyor. Oysa o kadar önemli bir detaydır ki Yemek masası mobilyasının sağlıklı malzemelerden üretilmesi. Sonuçta direkt olarak gıdalarımızın üzerine konulduğu mobilyalar arasındadır.

Ne kadar kaliteli, hijyenik olur ise o kadar iyi olmaktadır. İlk dikkat etmemiz gereken bu detaydan sonra dikkat etmemiz gereken diğer önemli nokta ise; tarzımızı belirlemektir. Klasik yemek masası seviyor isek, tercihimizi bu yönden yapmalıyız. Yok, ben Klasik tarz sevmem onun modası benim için çoktan geçti diyor iseniz ve ahşaba da merakınız varsa çok daha doğal ve sade bir görüntü veren Ahşap Yemek Masalarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bunların dışında, Modern Yemek Masaları da evinize hoş ve şık bir görüntü katacaktır. Evinize daha otantik bir görüntü katmak ve yemeklerinizi böyle bir masada yemek istiyor iseniz de; Eskitme Yemek Masalarını tercih edebilirsiniz.

Yemek Masası Modelleri arasında seçenekleriniz oldukça fazla olmaktadır. Size uygun olan en güzel ve en uygun modeli bulmanız kaçınılmaz olacaktır. Fakat yine de siz daha farklı çok daha değişik bir Yemek Masası istiyor iseniz ve başka beklentileriniz var ise; sizin için önerilecek diğer bir seçenek daha bulunmaktadır. Tasarım yemek masaları Bu yemek masaları ile dilediğiniz her türlü modeli özel olarak yaptırma imkânınız bulunmaktadır.

Tasarım Yemek Masalarının Fiyatları diğer yemek masalarına oranla biraz daha farklı olabilmektedir ama sonunda istediğiniz bir modele hem de size özel olarak hazırlanan bir yemek masasına sahip olacaksınız. Belki de hayallerinizde ki Yemek Masasını tasarım yemek masaları ile yaptırabileceksiniz. Ve bu sayede daha farklı ve çok daha değişik bir tarz yakalayabileceksiniz. Tüm isteklerinize cevap verebilecek bir mobilya mağaza arayışı içerisinde iseniz; Masko Mobilya Mağazası sizin için doğru adres olacaktır. Masko Yemek masası modellerini görmeden karar vermemelisiniz.

12 Yorum »

 1. Aylince 16 Ağustos 2013 at 19:46 - Yanıtla

  bu yemek odası takımı çok mükemmel bir tasarım. Yapana helal olsun valla.

 2. Ayşenur 23 Ağustos 2013 at 23:26 - Yanıtla

  Çok güzel tasarımlar, klasik mobilyayı tek geçerim

 3. Leyla 31 Ağustos 2013 at 16:16 - Yanıtla

  klasik yemek odaları çok hantal oluyor. Bence en güzeli modern yemek odaları.. Klasik mobilyalar orta yaş grubuna hitap ediyor. Gerçi tamamen zevk meselesi. Bu benim düşüncem sadece 🙂

 4. meyla 01 Eylül 2013 at 17:51 - Yanıtla

  yemek odası ve yemek masası modelleri üst yüzeyi mermere benzeyen bir malzemeyle kaplandığında muhteşem gözüküyor

 5. buse 04 Eylül 2013 at 10:14 - Yanıtla

  Evet bence harika olur mermer görünüm çok iyi olur melmer deseni olurmu klasik mobilyaya melmer deseni verilirmi

 6. sinem 06 Eylül 2013 at 00:33 - Yanıtla

  Evet buse hanım ben evime yaptırdım klasik yemek odası masama ve konsolun üst düzeyine mermer deseninde yaptırdım masamı konsolu çokta gösterişli oldu bir ihtişam saçtı vallahi evime

 7. Armağan Akkılıç 08 Eylül 2013 at 18:09 - Yanıtla

  Eskitme yemek odası takımları eve çok antik bir atmosfer kazandırıyor. Antika mobilya havasında eskitme mobilya modelleri MUDO mağasında var. Profilo AVM de görmüştüm. Çok farklı mobilya modelleri var.

 8. Ferhat Güney 14 Eylül 2013 at 11:39 - Yanıtla

  Resimdeki yemek odası takımında sandalyeyi neden masanın üzerine koymuşlar. Çok ilginç bir görüntü olmuş 🙂

 9. gülçin 01 Ekim 2013 at 16:34 - Yanıtla

  eskitme yemek masaları benim favorim. beyaz rengi sevmiyorum KLASİK YEMEK TAKIMLARINDA.

 10. zeynep 01 Ekim 2013 at 16:35 - Yanıtla

  masanın bacakları biraz kaba geldi bana. yani daha doğrusu dışa doğru o kadar çıkıntılı olması hoşuma gitmedi.

 11. Dilay Ulaş 13 Ekim 2013 at 14:57 - Yanıtla

  Bu yemek odası takımını Asortie web sayfasında gördüm. Çok güzel bir yemek odası takımı

 12. Nergiz Bulut 16 Ekim 2013 at 14:38 - Yanıtla

  Cam masalı klasik yemek odası takımları hoşuma gidiyor.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »