Bambu Bahçe Mobilyası Takımları

Bambu bahçe takımları, uzun ömürlü olmaları ile bilinir. İklim koşullarından en az etkilenen bahçe mobilyası oldukları için de en çok tercih edilen mobilyaların başında gelir.

Daha sağlam

Islak bambu dalından yapılan bambu mobilyaların ömrü, diğer bahçe mobilyalarına göre daha uzun oluyor. Hem doğal malzeme kullanıldığı hem de doğal malzemeye uygun bir birleşim mantığı ile yapıldığı için ömürlük bir mobilya sunuluyor size. Bambu mobilyalar, bu bakımdan verdiğiniz parayı sonuna kadar hak ediyor.

bambu-bahce-mobilyasi

Daha kolay bir temizlik

Bambu mobilyaların temizliği, ahşap ya da ferforje bahçe mobilyalarında olduğu gibi zahmetli değildir. Sık dokunmuş bir fırça ile tozu alınabilen bambu mobilyalar, detaylı temizlikte sadece ıslak bez ile silinebilir.

Daha şık bir görüntü

Doğal bir hava yaratmasıyla bile en şık mobilya kategorisine girer bambu mobilyalar. Özellikle bahçe ile bütünlük oluşturması ve renginin bambunun kendi renginde olması onu en tepeye getirmektedir.

bambu-bahce-mobilyasi-2

Daha konforlu

Konforu bakımından da diğer mobilyalarla kıyaslandığında açık ara öndedir çünkü her tarafı minder ile kaplı bir oturma alanı vardır. Böylesine rahat bir ortamda kim bulunmak istemez?

bambu-bahce-mobilyasi-3