Ferah ve İhtişamlı Mutfaklar Sizleri Bekliyor..

Bayanların özellikle daha çok zaman geçirdiği yerlerden biri de mutfaklardır. Mutfakların geniş ve kullanışlı olmasını isterler.Dolapların geniş olmasını,dayanıklı ve hoş gözükmesini isterler.

Mutfak dolaplarının genişliği de önemlidir tabi ki.Kullanılan malzemeleri ortadan kaldırmak için yeterli alanları olmalıdır.Bir diğer önemli olan da mutfak mobilyalarının rengidir.İç açıcı mutfaklar oluşturarak geçirdiğimiz zaman içerisinde daha keyifli olmamızı sağlar.Ruhumuzun ferahlayıp yaptığımız tüm işlerden keyif almamızı sağlar.

Focus Kıtchen

 

Mutfakta bizi rahatsız edebilen bir çok şey bulabiliriz.Mutfagımız dar ve küçük olabilir, masa mutfağa sığmıyor olabilir.İşte bunlar için alternatif öneriler bulabiliriz.Bu alternatiflere en iyi örnek , duvara monte edilebilen masalardır.katlanabilir masalar sayesinde mutfakta masalar yer kaplamıyor ve alanın dar olmasını engelliyor.

mutfak4

 

Mutfağımız da ferah bir görüntü elde etmek için de bir çok önerimiz var.Mutfagınızın ortasına koyabileceğiniz bir tezgah sayesinde mutfağınızı daha geniş gösterebilirsiniz. Aydınlık mutfaklar da açık renk mobilyalar tercih ederek ortamı daha da ferah gösterebilirsiniz. Ve en güzel önerilerden biri de eğer doğa ortamını seviyorsanız mutfağınızda kullanacağınız ahşap görünümlü mobilyalarla doğayı mutfağınıza getirebilir,bu sayede kendinizi daha enerjik ve iyi hissedeceksinizdir.mutfak2