Gülben Ergen ‘in Çatı Katı Evi

Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Gülben Ergen eşi Mustafa Erdoğan ile boşanmasının ardından çocukları ile beraber yaşayacağı yeni bir eve taşınmış durumda. Tercihini İstinye Park evlerinden yana kullanan başarılı şarkıcı çatı katı dubleks bir daire seçerek hem kendisi hem de üç çocuğu için rahat bir yaşam ortamı sağlamış durumda. Evin toplam kullanım alanının 540 metre kare olduğu belirtilirken, bu devasa büyüklükteki ev içinde 6 adet oda ve oldukça büyük bir salon bulunuyor.

gulben-ergen-in-evi

Evin genel yapısı hem başarılı şarkıcının hem de çocuklarının sorunsuz bir şekilde kullanabilmesi için özenle oluşturulmuş durumda. Evin büyüklüğü ve ferahlığı kadar çocuklarının okuluna yakınlığı sebebi ile de bu evi seçtiğini söyleyen Gülben Ergen bu sayede aile içinde daha çok vakit geçirebileceğini ve güvenlik açısından içinin daha rahat olacağını belirtiyor.

Salon kısmında renkli tonların hakim olduğu Gülben Ergen’in evinde henüz küçük yaşlarda olan çocuklarının zarar görebileceği herhangi bir süs eşyası veya benzer mobilya bulunmuyor. Bu tarz olumsuzlukların yaşanmasını önlemek amacı ile modern ve yumuşak oturma gruplarının ve yemek takımlarının seçildiği evde, şarkıcının gözü de arkada kalmıyor.

Üç çocuğuna da farklı oda sunan Gülben Ergen bu sayede her birinin özel hayatına genç yaşlardan sahip olarak gelişimlerine fayda sağlamayı düşündüğünü belirtiyor. Özellikle eşinden boşandıktan sonra çocuklar üzerinde oluşabilecek herhangi sıkıntılı durumları bu sayede atlatmayı başaran şarkıcı, düşüncelerinde haksız olmadığını da gösteriyor.

Banyo kısmında kullanılan parlak seramikler ve geniş ayna, hali hazırda oldukça geniş olan odalara ekstra bir derinlik katarak insanın içini açıyor. Kendisinin ve çocuklarının ihtiyaç duyduğu tüm bakım ürünlerini banyosunda toplayan Ergen, tüm odalarda olduğu gibi burada da çocuklarına zararlı olabilecek kozmetik ve benzeri ürünleri yüksek noktalarda saklamaya özen göstermiş durumda. Dünyadaki en değer verdiği varlıkların çocukları olduğunu her fırsatta yineleyen şarkıcı, evinin her köşesinde de bu önemi gösteriyor.