İnegöl Mobilya Fuarı

İnegöl Mobilya Fuarı 2014

İnegöl mobilya fuarı yurdumuzda mobilya üretimi yapan büyüklü küçüklü pek çok firma ile pek çok tüketici yelpazesini bir arada tutan bir etkinliktir. Her yıl farklı tarihlerde yapılsa da sektörü yakından takip eden üretici ve tüketicilerin uğrak mekanlarındandır. Her yıl İstanbul’da, çeşitli ülkelerde açılan fuarda, yüz binlerce misafiri ağırlamaktadır. İnegöl Mobilya fuarı Avrupa kadar doğu ülkeleri ile de çalışmaktadır. Başta İran olmak üzere çeşitli Arap ülkeleri ile işbirliği yapmaktadır. Bu fuarın en keyif veren özelliklerinden bir tanesi stant tasarımlarıdır. Firmalar sadece ürünlerini sergilemek için oluşturdukları platformlarına aylar öncesinde tasarlamakta ve göz alıcı bir şekilde diğer rakip firmalara gözdağı vermektedir. Bu eğlenceli rekabet ziyaretçileri şaşırtır ve güzel zamanlar geçirmesini sağlamaktadır. Yurdumuzda ve diğer ülkelerden gelen irili ufaklı yüzlerce firmanın sesini duyurması açısından mobilya sektörünün en önemli etkinliği olduğunu hatırlatmakta yarar vardır. Ayrıca evini dekore etmek isteyen bir ailenin ya da bir kurumun, yeniliklerden ve yeni teknolojilerden haberdar olması bizzat inceleme şansı bulması bakımından da yararlı bir organizasyondur.

İnegöl Mobilya Mağazaları

İnegöl mobilya fuarında firmalar katalog ve fiyat listelerini hazırladıktan dolayı toptan alımlarda genel olarak rakam ortaya çıkarılabilmektedir. Alıcı firmalar ya da diğer tüketiciler hemen fuar alanı içerisinde alışveriş gerçekleştirebilir ve sipariş verebilmektedir. Fuar olduğu için oldukça cazip indirimlerinde olduğu fuarda herkes ihtiyacı olan bir ürünü mağaza fiyatından çok daha alt rakamlarda alabilmektedir.

inegöl-mobilya-firmaları

luxurious living room designs

inegöl-mobilya-fuarı

inegöl-mobilya-modelleri

İnegöl Mobilya Modelleri

Yurdumuzun en güzel fuarlarından biri olan İnegöl fuarı, her yıl binlerce misafiri ağırlamaya devam ederek, mobilya konusunda ülkemizin ne kadar iddialı bir ülke olduğunu gösterme konusunda emin adımlarla ilerlemektedir. Küçük firmaların büyük firmaları yakından takip edebilme şansı da yakaladığı bu fuar yaklaşık bir haftalık bir dönemde açılmaktadır. İlk günleri oldukça kalabalık geçen fuarda yerli yabancı pek çok firma ile aynı anda tanışmak söz konusudur.