Klasik Ofis Mobilyaları..

Klasik mobilyalar hayatımızın her noktasında var.Evimizde kullanabileceğimiz birbirinden farklı tarz da klasik mobilyalar var , Aynı şekilde artık ofislerimizde de kullabileceğimiz birbirinden farklı tarz da klasik ofis mobilyaları var.Bu sayede klasik mobilya tutkunu kişilerin evinde ve ofisinde de sahip olabileceği mobilyaları Asortie Mobilya’ da bulabilirsiniz.

asortie ofis (22)

İstediğiniz tarz da tasarlanan istediğiniz ölçü ve desenlerde yapılacak olan mobilyalar sayesinde evinizi ve ofisini renklendirebilirsiniz.

Ofisler de kullanılan klasik mobilyalar ağırlığı ve güveni ifade eder.Sağlamlığı temsil etmek için masif mobilyaları kullanabilirsiniz.Hem masif mobilyalar sağlam ve ağır olduğu için en çok tercih edilen mobilyalardandır.

asortie ofis (29)

Sadece masif mobilyaları kullanmak yetmiyor tabi ki bu mobilyaları kakmalarla destekleyerek güçlü bir ortam sağlayabiliriz.Güçlülüğü belirginleştirmek amacıyla logonuzu masif mobilyalarınızın üzerinde konumlandırabilirsiniz.

Ofisinizde ağırlığı yakalamak istiyorsanız , genellikle kahverengi , bej  ve sütlü kahve tarzı renkler kullanılır.Bu renklerinde genellikle mat olması gerekir, çünkü odanızda parlak renkler kullanırsanız zaten kullandığınız eşyalar ağır ve geniş mobilyalar olacağı için belli bir süre sonra sizi yorar.Güçlü bir ofis oluşturmak istiyorsak bunun altın kuralları vardır.Masif mobilyalar kullanmak , kakmalarla desteklemek , mat ve genel olarak koyu tonları tercih etmekte fayda vardır.ASORTİE OFİS