Klasik Yatak Odası

Klasik mobilyada en göz alıcı tasarım ve modeller yatak odası takımlarında kullanılmaktadır. Yatak odası takımındaki parçalarda kullanılan oymalar, farklı renk ve seçeneklerdeki döşemeler, klasik yatak odası takımlarını eşsiz kılmaktadır. Günümüzde romantik yatak odası dekorasyonları yapılmaktadır. Romantik dekorasyonlarda genellikle klasik yatak odası takımları kullanılarak şık ve gösterişli mekânlar oluşturulmaktadır. El oyması işçiliğiyle birer sanat eseri görüntüsünde olan klasik mobilyaları ilk görüşte etkilenecek ve evinizde kullanmak isteyeceksiniz. Yapımında meşe, maun, abanoz, ceviz, kayın ve ıhlamur gibi ağaç türleri kullanılan bu sanat eserlerinde özel boya ve vernikler, altın gümüş varaklar, göz alıcı taşlarla bezenerek tasarımları yapılmaktadır. Klasik mobilya sağlamlık konusunda ön plana çıkmaktadır. Doğal ağacın sağlamlığını evlerinize taşımaktadır.


Klasik mobilyada eskilerde koyu pastel renkler tercih edilirdi koyu kahve, haki yeşil gibi renkler kullanılırken, şimdilerde her renkte üretim yapılmakta çok şık model ve renkte klasik mobilyalardan size uygun olanı seçebilirsiniz. Pembeler, morlar kullanılan klasik mobilyalar gençlerin tercihlerinde önemli etken olmaktadır.

Klasik yatak odası takımları görsel olarak sizi büyülerken her sabah yeniden doğmuş, dinlenmiş bir şekilde güne başlamanızı sağlayacak rahatlığa sahip tasarımlarla karşımıza çıkmakta. Günümüze ayak uyduran klasik yatak odası takımları işlevsellik konusunda da modern modellerden farkı kalmamıştır. Klasik modellerde göz alıcı yatak başlıkları şifonyerler komidinler size günümüzde yaşadığınızı unutturacak kendinizi bir Osmanlı sarayında hissedeceksiniz.