Osmanlı Tarzı Yatak Odası Dekorasyonu

Günümüzde farklı ve popüler arayışların artık klasikleşmiş mobilya ve dekorasyon ürünlerine dönüşmesinin ardından köklü bir kültür ve geleneğe sahip olan Osmanlı’ nın tarzı ve tasarımlarına ilgi duyulmaya başlanmıştır. Osmanlı tarzı yatak odası dekorasyonu ile daha görkemli ve ihtişamlı bir alana sahip olmak isteyen çiftler ve sevgililer seçimlerini hem % 100 o dönemin hem de günümüz yatak odası dekorasyonu tarzlarını kombine ederek kendi stillerini oluşturmaya başlamışlardır.

Osmanlı tarzı yatak odası dekorasyonu ile varaklı ve altın yaldızlı ayna modelleri, gümüş tepsiler, fincanlar ve süs eşyaları, püsküllü ve renkli ahşap aksesuarları, eskitme stili mobilya ürünleri ve muhteşem görünümlü abajur tasarımları ile Osmanlı mimarisi ve mobilya dekorasyonu yatak odalarını daha huzurlu, sağlıklı ve keyifli hale getirmektedir.

Osmanlı tarzı yatak odası dekorasyonu ile zengin ve elit bir ortama sahip olabilirsiniz. Kadife kumaşlar ile İznik ve Kütahya çinilerinin yer aldığı yatak odalarında, mermerlerin, sedeflerin ve oyma sanatının zirve yaptığı muhteşem bir yatak odası dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Artemis Yatak Odası
Artemis Yatak Odası
Elena Yatak Odası
Elena Yatak Odası
Quantum Yatak Odası
Quantum Yatak Odası
Sidelya Yatak Odası
Sidelya Yatak Odası
Sidelya Yatak Odası
Sidelya Yatak Odası

Daha fazla model için www.asortie.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.