Avangarde Koltuk Takımı Modelleri

admin 26 Ağustos 2013 5

Dekorasyonda kullanılan stiller günümüze uyarlandıkça farklılıkları ve diğer stillerden etkilenmeyi sürdürüyor. Avangarde, öncesinde ağır renkler ve ağır mobilyalar ile kullanılırken, artık tasarımlar dışında özenli ve şık gerçekte ise hafif ve daha spor tasarımları barındırıyor.

avangarde-koltuk-takimlari-2

Şık bir görünüme sahip avangarde mobilyanın evinize uygunluğunu anlamak için mutlaka ölçülerden haberdar olmalısınız. Normalde tarzın kullanıldığı avangarde koltuk takımı modellerinde genişlik ve gösteriş ön planda. Ancak değişen zaman, bu stilin de daha küçük alanlarda hayatımıza girebilmesi için farklı yorumları sunuyor. Avangarde tarz aslında sadece bir mobilya seçiminde uygulanacak bir tarz değil. Evinizin bütününde uygulayacağınız dizaynı etkileyecek bir tarz. Avangarde stilde alacağınız mobilyalara uyum gösterecek diğer mobilya seçimleri yapmalısınız. Evinizde bir uyum ve bütünlük olması açısından,  bu tarzı evinizin genelinde uygulamaya geçirmeniz iyi bir fikir olacaktır.

avangarde-koltuk-takimlari-3

Benzer tarz ve mobilyaların kullanılması da kurtarıcı olabilir. Eğer eviniz küçük veya bu mobilyaları kullanacağınız alan dar ise alım yaparken dikkatli olmakta fayda var. Tarzın temelinde altın sarısı ve tonları, uzun masalar ve gösterişli devasa mobilyalar hakimse de günümüz yorumlamaları dar alanlar için açık renkleri ve daha küçük boyutlarda koltuk takımlarını sunuyor. Bu uygulama hem istediğiniz tarzı elde etmeniz hem de evinizin boyutlarına uygun mobilyalar tercih etmeniz açısından önemli bir nokta.  Avangarde koltuk takımları klasik tarzı gösterişli bir biçimde sunmanızı sağlayacağından kullanacağınız aksesuar ve süslemeler de buna uygun olmalı.

Yeni yorumlamalarda karşılaşacağınız sportif tasarımlar, açık renklerin kullanımı, romantik dokunuşlar da modern çizgileri bu tarzla birleştiriyor. Bundan faydalanarak alacağınız koltuk takımının modern çizgiler barındırmasından kaçınmamalısınız. Yüksek tavanlı ve oldukça geniş bir eve sahipseniz koyu renkler ve büyük mobilyalar kullanmanız tarzı daha iyi yansıtmanızı sağlayacaktır.

5 Yorum »

 1. İdris Güney 31 Ağustos 2013 at 16:02 - Yanıtla

  avangard koltuk takımları klasik koltuk takımlarına göre daha sade tasarıma sahip oluyor. Resimdeki koltuk takımı zannedersem Asortie Mobilya firmasına ait bir koltuk takımı modeli

 2. ali 31 Ağustos 2013 at 21:01 - Yanıtla

  avangarde koltuk takımları çok gösterişli fakat evlerimiz yer bakımından kısıtlı

 3. meyla 01 Eylül 2013 at 17:11 - Yanıtla

  avangarde koltuk takımı modelleri çok şık çok ihtişamlı fakat yeri dar olan evlerde çok zor kullanımlı olsa gerek

 4. meyla 01 Eylül 2013 at 17:21 - Yanıtla

  moska mobilyacılar sitesindemi yoksa madokodamı daha spor modeller bulabilirim acaba

 5. emre arıca 04 Eylül 2013 at 09:38 - Yanıtla

  klasik mobilya maskoda çok daha iyi modeller bulabilirsiniz bence ben gittim evime mobilya almak için hepsi bir birinden şık klasik takımlar var ben modoko tercihim değil ama ben size maskoya gidin derim ama yinede siz bilirsiniz

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »