Asortie Yeni Modeli Arya Jozephine ile Yeni Bir Stil Yarattı

Klasik mobilya severlerin sorularına cevap bulan Asortie Mobilya bu sefer de Arya Jozephine ile yeni bir stil yaratıyor. Doğal ahşaptan özel el işçiliği ile üretilen Arya Klasik Jozephine klasik mobilya severlerin yaşam alanlarına yeni bir hava getiriyor. Bu hava ile gösterişi, zarafeti ve asaleti bir arada tadabilirsiniz. Çünkü Arya Jozephine tüm bunları size bir arada sunuyor!

Asortie Mobilyanın klasik mobilya tutkunlarına sunduğu bu dinlenme koltuğu, altın varak ile kaplı olup oyma motifleri ile detaylandırılmıştır. Oyma motifleri, klasik mobilyalarda ihtişamının vazgeçilmezlerinden biri olarak anılmaktadır. Oyma motifleri ile süslenmiş Arya Klasik Jozephine birinci sınıf kumaş ile kaplanmıştır. Sadece kendinize değil sizden sonraki kuşaklara da cevap verecek nitelikte ve sağlamlıkta üretilmiştir. Evinizde, ofisinizde, otellerde köşeye yerleştirerek kullanacağınız bu dinlenme koltuğu sizden çok dikkat çekebilir! İstediğiniz renk ve ölçü seçeneklerini Asortie Mobilyaya bildirirseniz, kişiye özel olarak Arya Klasik Jozephine tasarlanacaktır. İster mutfak ölçülerinize ister salonunuza göre sipariş verin. Yaratıcılık da size kalmış!Kendi tarzınızı ve renginizi Arya Klasik Jozephine ile misafirlerinize yaşatacaksınız!

arya_klasik_jozephine

Arya Klasik Jozephinede konfor ve şıklığı bir arada yaşayacaksınız. Hem dekoratif amaçlı hem de dinlenme koltuğu olarak kullanabileceğiniz Arya Klasik Jozephine evinizin her köşesine ayrı bir renk katacaktır. Renk seçimini kendiniz yapacaksanız salonunuzdaki renklerin zıt rengini tercih edebilirsiniz ve böylelikle salonunuzda kontrast bir hava yakalayacaksınız. Konfor köşesi diye isimlendirebileceğiniz Arya Klasik Jozephine köşesi sizi iş yorgunluğunuzu atmanız için, Tv izleyerek dinlenmeniz için, dergi ve kitap okuyarak vakit geçirmeniz için bekleyecek evinizdeki en cazip köşe olacaktır. Asortie Mobilyanın bu stilinden yararlanın ve evinize yeni bir soluk katarak hayatınıza devam edin!