Ev dekorasyonunda gardrobun yeri

admin 19 Ağustos 2013 7

Odalarımızın düzenleyici unsurları arasında yer alan gardroplar, satın alınır iken, titiz davranılmalı ve en doğru ürün satın alınmalıdır. Bir kere Gardrop Mobilyasının malzemesinin dayanıklı olması çok önemlidir. Ucuz gardrop sahibi olup, maddi açıdan sıkıntı çekmeyeceğim diye düşünür iken çok daha fazla maddi zararlara uğrayabileceğinizi unutmamalısınız. Ucuz olarak aldığınız mobilya 2- 3 ay içerisinde dökülmeye başlar. Kapakları yavaş yavaş düşer, arka tabakası aşağı iner ve kullanışsız hale gelir. Bu nedenle Gardrop alır iken, gerçek bir mobilya mağazası tercih etmelisiniz. Malzemesi kadar Odanızın şekline büyüklüğüne uyumlu bir Gardrop olması da önemlidir. Odanızda Gardrop için ayıracağınız bir bölüm seçmeli ve ona uygun ölçüler bir Gardrop yapmalısınız. Daha sonradan sıkıntı çekmemek adına… Mesela dar bir odaya sahip iseniz; sürgülü gardrop modelleri sizler için iyi bir seçenek olabilir. Kapak açıp alan daraltma derdi olmayacağı için bu model oldukça kullanışlı olacaktır. Gardrop almaya karar aşamasında diğer önemli etken, kıyafetlerinizin boyuna, yapısına uygun bir Gardrop seçmenizdir. Eğer boyunuz uzun ise kıyafetlerinizin rahat asılıp, ütüsünün bozulmaması için Gardrobunuzun da askı boyunun uzun olması gerekmektedir.

2013 gardrop modelleri arasından istediğiniz özelliklerde her mobilyayı kolaylıkla bulabilmektesiniz. Gelişen modeller ile bizi karşılayan bu yıl, son trendlerini bizlere tüm güzellikleri ile sunmaktadır. En çok beğeni toplayanlar arasında da elbette ki içerisinde birden fazla raf seçeneği olan, her kıyafetimize uygun olarak farklı bölme seçenekleri olan, geniş bölmelere sahip Gardroplar yer almaktadır. Bu Gardroplar gerçekten büyük kolaylık sağlamakta ve evimizde gerçek bir düzen oluşturmaktadır.

Gardrop fiyatları da modellerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Masko mobilya gardrop modelleri ve fiyatları da son trendlere ve sizlerin isteklerine uygun olarak hazırlanmakta ve sizlere keyif ile sunulmaktadır. Masko Mobilya yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizler için en kaliteli mobilyalarını satışa sunmaktadır ve Masko mobilya güvencesi ile sahip olacağınız mobilyaları uzun yıllar kullanabileceğinizin garantisini vermektedir. Dilediğiniz her tür ve model de Gardrobu mağazalarımızda bulabileceğiniz gibi size özel olarak tasarlayabileceğimiz tasarım gardroplara da sahip olabilirsiniz.

7 Yorum »

 1. meltem 19 Ağustos 2013 at 16:22 - Yanıtla

  gardroplar her zaman dekorasyona dikkat çekmekredir.

 2. ceyda 23 Ağustos 2013 at 23:22 - Yanıtla

  Çok hoş modeller sergilemişsiniz teşekkürler

 3. İdris Güney 31 Ağustos 2013 at 16:10 - Yanıtla

  Artık hemen hemen her yatak odasında giyinme odası bölümü olduğundan yatak odası takımı modellerinde gardolap eskisi gibi kullanılmıyor. Yatak odası takımlarında karyola, komodin ve şifonyer var sadece

 4. ayşe 31 Ağustos 2013 at 21:09 - Yanıtla

  masko mobilya kentinde istedigğimiz şıklıkta ürünler var gerçekten gezdim gördüm

 5. meyla 01 Eylül 2013 at 17:36 - Yanıtla

  sürgülü gardorap modellerinde minimum ölçüler nelerdir acaba

 6. Seren Demir 16 Ekim 2013 at 14:26 - Yanıtla

  Duvardan duvara gardrop modelleri çok kullanışlı oluyor.

 7. sevim 25 Ekim 2013 at 11:21 - Yanıtla

  ev dekorasyonunda gardrobun önemi büyük. çünkü kıyafetler hemen dağılmaya müsait oldugundan gardrop alırken hem dayanıklılığına hem de kullanışlı olup olmadıgına dikkat edilmeli.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »