Asortie Mobilyanın Bakü Çıkarması

Yaptığı yatırım çalışmaları ile gündemden düşmeyen Asortie mobilya, mağazalarına her geçen gün bir yenisini daha katıyor.

Sırbistan, Ukrayna ve Dubainin ardından açılan Bakü mağazasıyla Asortie mobilya büyük sükse yaptı. Bakü’de yer alan bu son derece şık ve lüks mağazayla Asortie mobilya, Çin de üretilen kalitesiz ve dayanıksız mobilya tasarımlarına da gözdağı vermektedir. Bakü mağazasının en güzel yönlerinden ve sağladığı kolaylıklardan biri de dekorasyon çalışmalarına izin vermesi ve diğer farklı ülkelere ulaşmayı kolaylaştırmasıdır. Bulunduğu konum itibariyle stratejik öneme sahip olan bu mağaza ile Asortie mobilya orta doğu ve uzak doğu pazarlarında söz sahibi olmayı hedeflemektedir. Asortie mobilya, ürettiği klasik mobilya tasarımları ile herkesin gönlünde taht kuracaktır. Bakü ‘ deki mağaza ile Asortie mobilya buradaki mobilya sektörüne yeni bir boyut kazandırmaya çalışacaktır.

sidelya_koltuk_takimi

Bakü’deki bu mağaza uzun uğraşlar ve emek sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bu mağazanın altyapı çalışmaları, aşağı yukarı iki yıla dayanmaktadır. Bugün gelinen nokta itibariyle Asortie mobilyanın Bakü mağazası, her yönüyle beğenilen ve takdir toplayan bir mağazadır. Bu mağazanın görkemli açılışı da bunu doğrular niteliktedir. Asortie mobilya, Bakü mağazasıyla klasik mobilya ihracatlarını arttırmayı hedeflemektedir. Bakü mağazasında yer alan mobilya tasarımları diğer mobilya tasarımlarından oldukça farklı ve ihtişamlı modellerdir. Klasik mobilya modelleri, gerek kaliteleri gerekse de el yapımı ve ahşap olmaları nedeniyle göz doldurmaktadır. Klasik mobilya tasarımları, dekorasyonlarda çok daha şık ve güzel durduğundan Azeri halkının da en beğendiği tasarımlar olarak dikkat çekmektedirler.

Bakü mağazası birbirinden güzel ve çeşitli klasik mobilya tasarımları ile Azerbaycan’daki halkın isteklerine hitap etmektedir.

Görsel olarak güzel görünüme sahip oldukları kadar dayanıklılığı ile de uzun ömürlü olan bu mobilya tasarımları diğer mobilyalardan çok daha dekoratiftir. Klasik mobilya tarzı ile evlerini dekore etmek isteyenlerin ilk tercihi olan Asortie mobilya, kaliteli hizmet anlayışıyla da sizi cezbedecektir. Bakü mağazasıyla farklı ülkelere yeni açılımlar yapacak olan bu marka, mobilya ve dekorasyon çalışmalarını Ortadoğu ülkeleriyle buluşturmaya amaçlamaktadır.

Belinda Koltuk Takımı
Belinda Koltuk Takımı

Bakü mağazasıyla Asortie mobilya Azerbaycanın en önemli mağazası olmayı hedeflemektedir.

Bakü’deki mağazada sadece ürün satışı yapılmamakta aynı zamanda dekorasyon projeleri yapılmakta ve ücretsiz içmimarlık hizmeti sunulmaktadır. Asortie mobilya, Bakü mağazasıyla diğer mağazalarındaki koordinasyonu da sağlayacaktır. Bu mağazadan yapılacak mobilya sevkiyatı ile orta doğudaki müşterilere de daha kısa sürede mal ulaşımının sağlanması amaçlanmaktadır. Asortie mobilya dünya markası olma yolunda Bakü mağazasının açarak dev bir adım attı. Bakü mağazası, sadece mobilya tasarımı satılan bir yer değil, aynı zamanda dekorasyon projelerine çözüm üretebilen bir mağazadır. Son derece büyük olan mağaza da aradığınız özelliklerde her türlü klasik mobilyayı bulabilmenizde mümkündür. Bakü’deki bu mağazadaki klasik mobilyalar, Asortie mobilyanın en trend ve son model mobilyalarını içermektedir.

kapaletti-klasik-koltuk-takimlari

Bakü mağazası, her yönüyle diğer mobilya mağazalarını çok geride bırakmaktadır.

Hem şık olan hem de lüks olan bu mağaza da evlerinizin dekorasyonunda farklı kombinasyonlar yapmanıza imkan tanıyacak modeller bulabilmeniz mümkündür. Klasik mobilya tasarımları, kaliteleri ve konforu ile Azerbaycan halkını memnun edecektir. Asortie mobilya yapacağı dekorlarla da Bakü’ye adeta hayat verecek ve daha değerli yaşam alanları oluşturulmasını sağlayacaktır.

Klasik mobilya tarzında istenilen dekorasyonlar özellikle yaşam alanlarınızın oldukça hoş görünmesini sağlayacaktır. Klasik mobilyanın gösterişi ve ihtişamını yaşayacağınız bu tasarımlar ile evlerinizin dekorasyonu hiç olmadığı kadar güzel ve şık olacaktır. Asortie mobilya Bakü mağazası ile Bakü’deki birçok mobilya firmasını da geri planda bırakacaktır.