Asortie Mobilyanın Bakü Mağazası İlgi İle Açıldı

Asortie mobilyanın Bakü mağazası büyük bir ilgi ve merak içinde Azerbaycanın Bakü şehrinde açıldı.

Uzun bir meraklı bekleyişin ardından açılan Bakü mağazası Asortie mobilyanın yurtdışındaki mağazaları arasında en dikkat çeken ve titizlikle üzerinde durulan bir çalışmanın ürünüdür. Bakü halkının yoğun ilgisi ve coşkusu eşliğinde gerçekleştirilen açılışta, söz alan Asortie mobilya yetkilileri kendilerine gösterilen sevgi seli karşısında çok mutlu olduklarını dile getirdiler ve Bakü mağazasıyla Asortie mobilya markasını daha da ileriye taşıyacaklarının altını çizdiler. Daha önce Azerbaycan’da yaptıkları başarılı projelerle adını duyurmayı başaran ünlü Türk firması, bu mağaza aracılığı ile Bakü ve civarındaki ülkelerdeki projeleri daha çabuk sonuca ulaştıracağı gibi aynı zamanda klasik mobilya tasarımlarının farklı ülkelere ihraç edilmesini de kolaylaştıracaktır. Asortie mobilya, Bakü mağazasından çok şey beklemektedir. Asortie mobilyanın klasik tasarımları Bakü mağazasında seçkin ve elit Bakü halkının beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca dekorasyon çalışmalarıyla da Asortie mobilya Bakü’nün en güzel mobilya üreticilerinden biri olmayı hedeflemektedir.

kapaletti-klasik-koltuk-takimlari

Son yıllarda yaptığı yatırımlar ile tüm dikkatleri üzerine çeken Asortie mobilya, Bakü mağazası ile de bu zamana kadar gerçekleştirdiği yatırımları perçinlemek istemektedir.

Bulunduğu konum itibariyle stratejik konuma sahip olan Bakü mağazası etkileyici görünümü ve şıklığı ile de Bakü’nün en güzel mağazaları arasında yer almaktadır. İhracat Pazar payını arttırmak isteyen Asortie mobilya Bakü mağazasıyla bu hedeflerini de gerçekleştirmek istemektedir. Asortie mobilya, yurt dışındaki açılımları ile Türkiye’nin mobilya sektöründeki konumunu da pozitif yönde etkilemektedir. Azerbaycanın en önemli şehrinde açılan bu gösterişli mağaza ile Asortie markası adını çok daha yukarıya çıkaracaktır. Bakü mağazası, yalnızca mobilya satılan bir olmanın dışında, dekorasyon çalışmaları ile de Bakü’nün en dikkat çeken mağazası olacaktır.

nazende-koltuk-takımı-1

Büyüme hedeflerine farklı ülkelerde açtığı mağazalarla ivme kazandıran Asortie, Bakü mağazasıyla aynı zamanda Rusya ve Ortadoğu pazarlarında da söz sahibi olmak istemektedir. Bakü halkının Asortie mobilya ürünlerine olan talebi de firma yetkililerinin yüzünü güldürmektedir. Klasik mobilyanın en beğenilen markası Asortie mobilya, yaptığı dekorasyonlarla da Bakü halkından övgü alıyor. Ev, villa ve otel projeleri gibi zor ve yapılması zaman alan projeleri mümkün olan kısa zamanda ve en iyi şekilde yaparak, müşterilerinin gözündeki değerini arttırmaktadır. Asortie mobilya Bakü’deki dekorasyon işlerinde de gerek kalitesi gerek hizmet anlayışıyla farklılık yaratacaktır. Bakü mağazası, bir mobilya mağazası olarak müşterilerinin isteklerine en iyi şekilde cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Klasik mobilya tasarımları içinde Bakü mağazasında oldukça farklı ve görsel olarak da etkileyici mobilyaları bulabilmeniz mümkündür.

Klasik mobilya tasarımları el yapımı ve ahşap mobilya tasarımları olmaları dolayısıyla da oldukça beğenilmektedirler. Bakü mağazasındaki klasik mobilya tasarımları, dekoratif olmaları ve gösterişli olmalarıyla da Bakü’deki halkın beğenisini kazanacaktır. Klasik mobilya tasarımları, gerek üzerindeki klasik mobilya motifleri gerekse de kaliteli ve birinci sınıf malzemeleri ile sahip olmak isteyeceğiniz mobilya tasarımları olarak göze çarpmaktadırlar.

belinda_salon_takimi

Bakü mağazasının Azeri ve Türk dostluğunu daha fazla pekiştireceği de yadsınamaz bir gerçektir.

Mükemmel klasik mobilya tasarımlarını ve eşsiz güzellikteki dekorasyon örneklerini Asortie markasının Bakü mağazasında görebilirsiniz. Asortie mobilya farklı dekorasyon çalışmaları için başvurmayı düşünebileceğiniz en doğru adrestir. Azerbaycan’daki Asortie markası, her yönüyle farklı ve kaliteli bir mağazadır. Asortie mobilya bu mağazası ile farklı ülkelerin mobilya ihtiyaçlarını da karşılayacaktır.

Bakü’deki dekorasyonlarda ciddi oranda pay sahibi olan Asortie mobilya, farklı ve istenilen ölçülerde dekorlar yaparak Bakü’deki müşteri portföyünü de genişletmektedir. Otel ve ofis projelerinde gösterilen başarı, Asortie mobilyanın marka değerini daha da yükseltecektir.