Cam Masa Modelleri

Cam masalar, günümüzde oldukça rağbet gören tasarımlardır.

Cam şeklindeki masaları yemek odalarında, mutfaklarda ya da oturma odanızın dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Saydamlığı ve sade oluşları nedeniyle tercih edilen bu şık tasarımlar ile yapacağınız dekorasyonlar birbirinden çok farklı olacaktır. Cam masalar bulundukları ortama huzur ve dinginlik katan tasarımlar olarak dikkat çekmektedirler. Cam olan ve şeffaf bir görünümün evlerinize gelmesini sağlayacak olan bu tasarımlar ile dekorlarınızda fark yaratacaksınız. Klasik tarzındaki dekorasyonlarda da cam tasarımların kullanılması ile bu masaları çok daha güzel ve etkileyici kılacaktır. Ayrıca kolayca silinebilen ve temizlenebilen bu tasarımlar ile yapacağınız dekorlar çok daha güzel ve gösterişli olacaktır. Modern ve minimalist tarzdaki dekorasyonların yanı sıra klasik dekorasyonlarda kullanılan cam tasarımlar, yaşam alanlarınızı daha değerli kılacaktır. Cam masalarınızı dekorasyonlarınızda konumlandıracağınız yerlerde oldukça önemlidir. Cam masanızın dekorasyondaki yerini belirledikten diğer mobilya tasarımlarıyla da uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

2016-Katlanır-Cam-Masa-Modelleri

Cam masaların görsel olarak katacağı değeri göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Cam masa tasarımların da kalın kesimli cam masalar oldukça güzel durmaktadır. Kalın, koyu renkli ve ahşap bacaklı tasarımların yaşam alanlarına getirdiği ihtişam ve gösteriş ile yaşam alanlarınızda çok daha etkileyici bir dekora kavuşabilirsiniz. Cam masalar ağır dekorasyonları mobilya severlerin tercih edeceği mobilya tasarımlarındandır. Klasik mobilya tasarımları ile birlikte çok hoş duran bu cam tasarımlar ile yapacağınız dekorasyonlar olduğundan çok daha zarif ve ihtişamlı duracaktır.

Cam masa tasarımları kullanılacakları alanlara doğallık ve sadelik getirecektir.

Cam masa tasarımları istenilen şekillerde yapılabilmektedir. Bu masa tasarımları kare, yuvarlak, dikdörtgen ve üçgen tarzda üretilebilmektedir. Cam masaların şeffaf tarzda yapılmaları dekorasyonun daha aydınlık ve ferah bir yer olmasını sağlayacaktır. Cam masanın dekorasyonların dekoratif yönü oldukça kuvvetlidir. Diğer masalara göre dekorun daha fazla öne çıkmasını sağlayan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınız daha farklı bir ambiyansa sahip olacaktır.

katlanır-modern-cam-masa-modelleri

Cam masanızın boyutları diğer eşyalarınızla uyumlu olmalıdır.

Yaşam alanlarınızın boyutlarına uygun olarak seçeceğiniz masalar yaşam alanlarınız için çok önem arz etmektedir. Küçük bir salonunuz ya da yemek odanız varsa burada kullanacağınız cam masanın boyutlarının büyük boyutlu olmamasına gayret göstermelisiniz. Daha kullanışlı ve küçük boyutlu cam masaları kullanarak yaşam alanlarınızda etkileyici sonuçlar almanız mümkündür. İhtiyacınıza göre cam masanızın boyutunu da belirtmenizde yarar var. Kalabalık bir ailede yaşıyorsanız ona göre seçim yapmalısınız.

Yeni cam masa modelleri Fiyatlar?

Çalışma masası olarak da cam tasarımlı olanları kullanmanızda fayda var.

Geometrik tarzda ve modern yapı da üretilen bu çalışma masaları ile sıra dışı, sade ve asil bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Göze hitap eden çizgileri ile bu çalışma masaları, yaşam alanlarında fark yaratmanızı sağlayacaktır. Tamamen cam olan bu çalışma masaları ile zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamadan çalışmalarınızı yapabileceksiniz. Ergonomik olmaları ile de göze çarpan bu tasarımlar ile çalışma odalarınıza ahenk katabilirsiniz. Farklı ve sıra dışı bir çalışma alanı oluşturmanıza öncülük eden bu tasarımlar ile yaşam alanlarınız olduğundan çok daha güzel ve dikkat çekici bir görünüme kavuşacaktır.