Değişik Stillerde Ev Dekorasyonu

Evlerinizin dekorasyonunu değiştirmek ya da yenilemek istiyorsanız bunu değişik stillere yer vererek yapabilirsiniz.

Özellikle farklı stillerde yapacağınız dekorasyonlarda kullanacağınız mobilyalara dşkkat etmenizde fayda vardır. Ev dekorasyonunda kullanacağınız stil çok önemlidir. Bu stilin etrafında şekillendireceğiniz, dekorlarla yaşam alanlarınızı daha da mükemmel kılabilirsiniz. Uyum, ahenk ve estetiği her yönüyle aynı çizgide buluşturarak ortaya daha çok güzel bir sonuç çıkarabilirsiniz. Öncelikle sizin tarzınızı yansıtacak olan doğru stili seçmeye özen göstermelisiniz. Yapacağınız dekorasyonun ahengiyle ve rengiyle çok farklı bir ambiyansa bürünmesini sağlayabilirsiniz.

 

Evlerinizin dekorasyonunda küçük dokunuşlarla büyük dekorlar oluşturmanız mümkün olacaktır. Evlerinizin dekorasyonunu daha sıcak ve samimi bir noktaya taşıyarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Açık renkli mutfak dekoruyla yaşam alanlarınızı başkalaştırabilirsiniz.

Her yönüyle içinizi ısıtacak ve ferah bir görünüm getirecek olan açık renkli mutfak dekorasyonları ile göz alıcı ve farklı bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz. Açık renkli mutfak modelleri mutfaklarınızın çok daha büyüleyici bir görünüme kavuşmasına neden olacaktır. Mutfak dekorasyonunuzda açık renkli ahşap mutfak dolapları ve tezgahı ile kombine edeceğiniz kahverengi sandalye modelleri ile eşsiz bir ambiyans ortaya koyabilirsiniz. Bu şekilde bir dekorasyonu tercih ederek genişlik algısının oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Salonlarınızda klasik koltuk takımlarını kullanarak çok daha lüks ve gösterişli bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz.

Klasik koltuk takımlarının rahatlığı ve görünümleri her açıdan yaşam alanlarınızın daha etkileyiici bir dekorasyona sahip olmasını sağlayacaktır. Tamamen ahşap ve el yapımı olan sehpa modelleri ile birlikte kullanacağınız koltuk modelleri ile yaşam alanlarınızı daha zengin gösterebilirsiniz. Klasik stillere sahip olan koltuk takımları ileoturma odalarınız hiç olmadığı kadar renkli ve zengin bir dekora kavuşacaktır.

kose_koltuk_takimi

Farklı tarz ve dokuları ile modern koltuk takımları düşünebileceğiniz en iyi tasarımlardandır.

Oturma odalarında farklı renkleri ve dokuları bir arada kullanarak ortaya daha hoş sonuçlar çıkarabilirsiniz. Modern koltuk takımlarının rahatlığı ve fonksiyonelliği her yönüyle sizleri büyüleyecektir. Açık renkleri ve yumuşak kumaşdokuusuyla açık renkli modern koltuk takımların rahatlığını başka hiçbir koltuk takımında bulabilmeniz mümkün değildir. Daha samimi ve eğlenceli dekorasyonlar oluşturmak isterseniz mutlaka modern koltuk takımlarını oturma odalarınızın dekorunda kullanmalısınız. Oturma odası dizayn ederken uyumlu renkleri kullanmaya özen göstermelisiniz. Birbirinden farklı ve kendine özgü oturma grupları her yönüyle daha güzel bir dekorun ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Mutfaklarınızın dekorunda minimalist bir yaklaşım izleyerek harika bir dekor inşa edebilirsiniz.

Ahşaptan yapılan ve açık renkli olan bu tasarımlar ile mutfaklarınızı tam anlamıyla eşsiz kılabilirsiniz. Mutfaklarınızın görünümünde yer vereceğiniz tasarımlar ile mutfaklarınızı çok daha ferah bir dekora kavuşturabilirsiniz. Açık renkli banyo dolaplarınızı koyurenkli mutfak zeminiyle birlikte kullanarak ortaya daha hoş bir dekor çıkarabilirsiniz. Kontrastın getireceği estetik ambiyans ile mutfaklarınızı çok daha etkileyici bir dekor haline dönüştürebilirsiniz. Mutfağınızda kullanacağınız mutfak dolapları ile mutfaklarınızı daha fonksiyonel ve işlevsel bir noktaya taşıyabilirsiniz. Mutfak duvarlarında tuğla modellerini kullanarak daha dekoratif bir görünümde elde edebilirsiniz. Bu tasarımlar yaşam alanlarınıza canlılık ve derinlik ekleyecektir.

 

Modern stildeki banyo modelleri ile daha parlak ve canlı banyo dekorları elde edebilirsiniz.

Modern banyo modellerinde yer vereceğiniz canlı renklerle banyolarınızın görünümünü kolayca değiştirebilirsiniz. Özellikle canlı renklerin dolaplar üzerinde kullanılmasıyla birlikte banyolarınızda farklı bir yapının oluşmasına neden olabilirsiniz. Banyo dolapları banyolarınızı hem dekoratif hem de işlevsel yönden etkileyecktir. Banyolarınızın görünümünde önemli rol oynayan bu tasarımlar ile banyolarınızın daha enerjik bir yapıya kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

banyo-dolaplari

Parlak yüzeyleri ile hoş bir görünüm sunan bu tasarımlara kişisel eşyalarınızı ve banyo aksesuarlarınızı yerleştirebilirsiniz.

Yapacağınız dekorasyonlarda kullanacağınız dekoratif sehpa modelleri de her açıdan dekorasyonlarınızın daha da şık ve gösterişli durmasına neden olacaktır. Özellikle ahşp sehpa modelleriniğn dekorasyonlarda kullanılmasıyla fevkalade bir güzelliğin yaşam alanlarınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu tasarımlar yaşam alanalarınızın daha sıcak ve renkli bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır.
1