Kış mevsiminde sıcacık bir dekor

Evinizin dekorunu kışa hazırlamanın yollarından birisi elbette yalıtımdır.

Evlerinizde yapacağınız dekorasyonlarda yalıtımı sağlayarak ısının dışarıya çıkmasını önleyebilirsiniz. Kış mevsiminin daha rahat ve sıcak geçmesini sağlayacak olan bu tasarımlar ile evlerinizi daha sıcak bir yere dönüştürebilirsiniz. Camların, duvarların ve zeminin yalıtımı ile yaşam alanlarınızda harikulade bir dekor oluşturabilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız dekorasyonda kullanacağınız tasarımlarla yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Ayrıca soğuğun bir nevi evinize ulaşmasını engelleyerek yaşam alanlarınızın daha sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda her yönden avantaj sağlayan ısı yalıtımı sistemleri bütçenizi de önemli ölçüde koruyacaktır.

Sürekli olarak ısınmak için aynı odayı kullanarak da ısının odanın içerisinde hep aynı seviyede kalmasını sağlayabilirsiniz.

Güneş açtığında doğal gün ışığının evlerinize girmesine izin vermelisiniz. Koltuk takımlarında daha sıcak tutan ve raht olan koltuk modellerine yer vermelisiniz. Özellikle kapitoneli ve kadife tarzında üretilen koltuk modelleri ile yaşam alanlarınızda kışın daha rahat ve sıcak geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu koltuk takımları hem konforları hem kumaş kaliteleri ile sizleri kendisine hayran bırakacaktır. Son derece rahat ve estetik olan bu koltuk takımlarının üzerinde koltuk şallarını da kullanabilirsiniz. Böylece çok daha güzel ve farklı bir dekorun ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Birinci sınıf kaliteli ve kalın kumaştan yapılmış olan koltuk modelleri üzerinde kış mevsimini daha rahat geçirebilirsiniz.

marbella_klasik_koltuk_takımı

Evlerinizin zemininde yer vereceğiniz halı modelleri ile de evlerinizi daha sıcak bir yere dönüştürebilirsiniz.

Halı modellerinde daha kalın ve yünlü olanları kullanmaya gayret göstermelisiniz. Özellikle halı tasarımlarında Renkli olan modeller evlerinize canlılık ve hareketlilik getirecektir. Son derece güzel ve hoş bir dokuya sahip olan bu halı modelleri ile yaşam alanlarınızı daha efektif bir şekilde kullanabileceksiniz. Evlerinizde yere bastığınızda üşümenizi engelleyecek olan bu tasarımlar ile daha masrafsız ve tasarruflu bir ısınma ortamı oluşturabileceksiniz. Evlerinizin zeminini halı ile kaplayarak ayaklarınızın basacağı bölümleri soğuktan kurtarabilirsiniz.

 

Belinda Koltuk Takımı
Belinda Koltuk Takımı

Kalın perde modelleri ile camların kenarlarından gelen havanın içeriye ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Eviniz ısıtmanın yollarından biri olan kalın perde kullanımı sayesinde daha rahat ve sıcak dekorasyon çalışmaları yapabilirsiniz. Kalın tarzda tasarlanan perde modelleri günün bitmesiyle birlikte çekilerek içeriye soğuğun girmesi önlenir.

Daha sıcak renkler kullanarak kış mevsiminin daha sıcak ve samimi bir ortamda geçmesini sağlayabilirsiniz.

Renkler insan psikolojisini olumlu yönde etkilemektedir. Sıcak ve koyu renkli tasarımlar evlerinizin dekorasyonunda daha sıcak bir ambiyansın oluşmasına neden olacaktır.

Koltuk-Döşeme

Yapacağınız dekorasyonda renklerin bu yönünden faydalanarak harikulade bir kış mevsimi geçirebilirsiniz. Sarı renkli tasarımlarda kış mevsimi için düşünebileceğiniz tasarımlardandır. Bu bakımdan kışın daha güzel geçmesini istiyorsanız mutlaka kullanacağınız renk seçimlerine dikkat etmelisiniz.

Aynı zamanda klasik koltuk takımları da gerek malzeme kalitesi gerekse de kumaş modelleri ile kış mevsimi açısından düşünülebilecek tasarımlardandır. Her yönüyle klasik koltuk takımları kış dekorasyonlarınızın sımsıcak geçmesine ön ayak olacaktır.
2