Ev dekorasyonunda gardrobun yeri

Odalarımızın düzenleyici unsurları arasında yer alan gardroplar, satın alınır iken, titiz davranılmalı ve en doğru ürün satın alınmalıdır. Bir kere Gardrop Mobilyasının malzemesinin dayanıklı olması çok önemlidir. Ucuz gardrop sahibi olup, maddi açıdan sıkıntı çekmeyeceğim diye düşünür iken çok daha fazla maddi zararlara uğrayabileceğinizi unutmamalısınız. Ucuz olarak aldığınız mobilya 2- 3 ay içerisinde dökülmeye başlar. Kapakları yavaş yavaş düşer, arka tabakası aşağı iner ve kullanışsız hale gelir. Bu nedenle Gardrop alır iken, gerçek bir mobilya mağazası tercih etmelisiniz. Malzemesi kadar Odanızın şekline büyüklüğüne uyumlu bir Gardrop olması da önemlidir. Odanızda Gardrop için ayıracağınız bir bölüm seçmeli ve ona uygun ölçüler bir Gardrop yapmalısınız. Daha sonradan sıkıntı çekmemek adına… Mesela dar bir odaya sahip iseniz; sürgülü gardrop modelleri sizler için iyi bir seçenek olabilir. Kapak açıp alan daraltma derdi olmayacağı için bu model oldukça kullanışlı olacaktır. Gardrop almaya karar aşamasında diğer önemli etken, kıyafetlerinizin boyuna, yapısına uygun bir Gardrop seçmenizdir. Eğer boyunuz uzun ise kıyafetlerinizin rahat asılıp, ütüsünün bozulmaması için Gardrobunuzun da askı boyunun uzun olması gerekmektedir.

2013 gardrop modelleri arasından istediğiniz özelliklerde her mobilyayı kolaylıkla bulabilmektesiniz. Gelişen modeller ile bizi karşılayan bu yıl, son trendlerini bizlere tüm güzellikleri ile sunmaktadır. En çok beğeni toplayanlar arasında da elbette ki içerisinde birden fazla raf seçeneği olan, her kıyafetimize uygun olarak farklı bölme seçenekleri olan, geniş bölmelere sahip Gardroplar yer almaktadır. Bu Gardroplar gerçekten büyük kolaylık sağlamakta ve evimizde gerçek bir düzen oluşturmaktadır.

Gardrop fiyatları da modellerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Masko mobilya gardrop modelleri ve fiyatları da son trendlere ve sizlerin isteklerine uygun olarak hazırlanmakta ve sizlere keyif ile sunulmaktadır. Masko Mobilya yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizler için en kaliteli mobilyalarını satışa sunmaktadır ve Masko mobilya güvencesi ile sahip olacağınız mobilyaları uzun yıllar kullanabileceğinizin garantisini vermektedir. Dilediğiniz her tür ve model de Gardrobu mağazalarımızda bulabileceğiniz gibi size özel olarak tasarlayabileceğimiz tasarım gardroplara da sahip olabilirsiniz.