Klasik Josephine Koltuk Modelleri

admin 19 Temmuz 2014 Klasik Josephine Koltuk Modelleri için yorumlar kapalı

Farklı tasarım ama usta eller tarafından yapılan el işçiliğine sahip oyma motifleriyle klasik josephine koltuk modelleri, alışılmış diğer josephine koltuk modellerinden kendini ayırmayı başarıyor. Naturel ahşap kullanılan üretilen klasik josephine koltuk modeli sağlam el işçiliği ile tasarlanan motifleri ile sırt bölümlerinde rastlanan desenleri sayesinde salonlarınıza şık bir hava katmayı planlıyor.

Sırt bölmesi tamamen kapitone tarzı yapılan klasik josephine koltuk modellerinde şıklığın yanı sıra günün yorgunluğunu üzerinizden atmanızı sağlayacak rahatlıkta üretilmiştir. Kaliteli döşeme kumaşı ile üretilen klasik josephine koltuk modellerinin tasarımında kullanılan malzemeler ince detaylara dikkat edilerek seçilmiştir.

Koltuk takımlarınızın renk ve modeline uygun motif ve varak uygulamaları ile hareketlendirilen klasik josephine koltuk modelleri 2014 ev dekorasyon ürünlerinde tercih edilen önemli parçalardan birisidir. Yuvarlak ve silindir şeklindeki modeller tercih edilen kırlentleri ile konforun son noktası tamamlanmaktadır. Saray ihtişamını andıran mükemmel el işçiliği sayesinde ve üretim aşamasında kullanılan malzemelerin kaliteli olmasıyla sizlere birinci sınıf hizmet vermekten gurur duyarız.

Arya Josephine

Arya Josephine

Asiyan Josephine

Asiyan Josephine

Buselik Josephine

Buselik Josephine

Sapore Josephine

Sapore Josephine