Evlerin Vazgeçilmezi Klasik Dresuar Modelleri

Evlerimizde sehpaların yerini alan dresuarlar mobilya koleksiyonlarının en önemli parçalarından birisidir. Özellikle el işçiliği ile ön planda olan bu parçalar herkesin hoşalancağı ve evlerine taşıyacağı nadide parçalardandır.

Evlerinize gelen klasik dresuar modelleri ile zarafetin ve şıklığın kattığı havayla evlerinizin ışıltısını hissedeceksiniz. Frezya, Osmanlı veya Amber tarzı dresuarlardan biri ile evinizin tarzını belirleyebilirsiniz. Dresuarlar kullanışlı çekmeceleri ile, ortalıktaki göz karıştıran fazlalıklardan kurtulma şansınıda vermektedir.

Hiçbir yerde benzerini bulamayacağınız özgün tasarımlarımız ile kendi tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Ya da evinize uygun, sizi yansıtan tasarımlarımız için hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evlerinizin şıklığını tamamladığınız klasik dresuarlar ile yeni bir ev stiline sahip olabilirsiniz.

Evlere gelen klasik dresuar ile hem evinizin havası değişecek hemde evinizin kalitesi artacaktır. Dresuarları tasarlamada önce belli bir kalıba sokmak onları sınırlamak oldukça sıradan bir tarzdır. Bunun yanı sıra müşterilerimizin hayallerinde ki dresuar modellerini üretmek ve bu klasik dresuar modellerini evlerine sokmak bizim için önemli unsurlardandır.

Osmanlı Dresuar
Osmanlı Dresuar

amber-klasik-dresuar

Frezya Dresuar
Frezya Dresuar