Klasik TV Sehpası Modelleri

Klasik evlerde ya da klasik mobilyalarda sehpa oldukça önemli bir faktördür. Bu bakımdan evlerimize aslında yeni girmiş olan televizyonlar için klasik akımın bulduğu çözüm, klasik TV sehpalarıdır. Bu şekilde hem klasiklikten bir ödün verilmemekte hem de televizyonlar için şık üniteler oluşturulmaktadır.

Televizyon sehpaları için…

Televizyon sehpaları ya da modern adıyla televizyon üniteleri sadece televizyon için değildir. Mutlaka, her iyi ev mobilyasında olduğu gibi televizyon ünitelerinde de, işlevsellik ve şıklık bir arada olmalıdır. Klasik TV sehpa üniteleri için de aynı şey geçerlidir. Klasik TV sehpa üniteleri hem televizyon için bir mobilya hem çekmece ya da bölmeleriyle fazla eşyalar için raf hem de görünüşüyle şık bir ev eşyasıdır.

Kalite ve şıklık için…

Klasik mobilyaların temel prensibi olan kalite ve şıklık elbette klasik TV sehpa üniteleri için de geçerlidir. Televizyon ünitesinin fonundaki desenler hem Osmanlı hem İtalyan esintiler taşıyarak kendi başına bir şıklık abidesi yaratmakta hem de evinize tarihi getirmektedir. Aynı zamanda içerisinde girift şekilleri barındırdığı için her eve her mobilyaya rahatlıkla uyum sağlamaktadır.

klasik-beyaz-lake-tv-ünitesi-modelleri