Klasik Salon Koltuk Takımları

Evlerdeki salonlar her ne kadar oturma odalarıyla birleşse de yine de salon takımları evlerin vazgeçilmez mobilya gruplarından biridir.. Özellikle misafir odalarında ya da salon ve oturma odalarının birlikte kullanıldığı mekanlarda klasik salon takımları kullanılmakta.

Evlerde zaten bir kült haline gelen klasik salon takımları, yeni renk ve desenlerle sezona merhaba dedi. Özellikle son zamanlarda modern akımını evlerde etkisini kaybetmesi ve klasik mobilya modasının geri dönülmesiyle klasik salon takımları yeniden gündeme geldi.

Salon takımlarının için aranılan özelliklerinde birisi şık olmasının yanında kiri veya tozu çekmemesidir. Malum salonları misafir ağırlama yerleri olduğu için bu odaların temizliği oldukça önemlidir. Bu sezon oluşturulan klasik salon takımları ise, kiri ve tozu içine çekmeyen fiber kumaşlardan üretilmiştir. Kumaşların desenlerinde ya da renklerinde herhangi bir sınırlama olmadan getirilen bu teknoloji sayesinde klasik salon takımları son yılların modası durumunda.

İskelet malzemesi olarak masif, meşe gibi yıllanmış ağaçların kullanılması klasik salon takımlarını daha uzun ömürlü hale getirmektedir. Ayrıca malzemenin doğal olması ve döşeme teknikleriyle klasik salon takımları, tamirata ve yenilenmeye elverişlidir.

Belinda Koltuk Takımı
Belinda Koltuk Takımı
Akasya Koltuk Takımı
Akasya Koltuk Takımı

klasik-salon-takımları-mobilya-modelleri