Modern Ve Lüks Villa Dekoru

Dekoratif ve mimari açıdan çok daha iyi bir dekorasyon oluşturarak villanızın görünümünü yenileyebilirsiniz.

Villanızın dekorunda yapacağınız dekorasyonda çok daha işlevsel ya da fonksiyonel tasarımları kullanarak harikulade bir ambiyansın oluşmasını sağlayabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı kullanacağınız tasarımlar ile çok daha işlevsel bir noktaya taşıyabilirsiniz. Modern villanızda kullanacağınız tasarımlarda daha seçici davranarak çok daha lüks ve kaliteli mobilyalar tercih etmelisiniz. Az yer tutan, estetik yönleri ile baş döndüren bu tasarımları yaşam aşanlarınızda kullanarak konforu ve rahatlığı en üst düzeyde yaşayabilirsiniz.

Villanızın boyutlarına göre yapacağınız yerleşimlerde doğru konumlandırmayı yaparak çok daha müthiş konseptler elde edebilirsiniz.

Koltuk takımlarında özellikle rahat olanlara yer vererek dekorunuzu çok daha ileriye taşıyabilirsiniz. Yerleşim planı ve ışıklandırmayı doğru bir şekilde yaparak villanızın dekorunu daha güzel bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Yapacağınız dekorasyonla yaşam alanlarınızda daha geniş ve ferah alanlar elde edebilirsiniz.
Daha geniş bir villa için ortaya çıkaracağınız dekorasyonda daha çok köşe koltuk takımlarını ya da L tipi koltukları kullanmalısınız. Bu koltuk takımları yaşam alanlarınızda belirli bir yeri kaplayacaklarından sizlere daha fazla hareket edeceğiniz alan bırakacaklardır. Bu bakımdan bu koltuk takımları ile villanız hiç olmadığı kadar özel ve ayrıcalıklı bir hal alacaktır. Köşe koltuk takılarının fonksiyonelliği ile yaşam alanlarınız daha değerli bir ambiyansa kavuşacaktır.

sidelya_koltuk_takimi

Antrelerinizde

Villanızın antresinde kullanacağınız tasarımlarda çok amaçlı kullanıma imkan tanıyan portmanto tasarımlarını kullanmanızda fayda vardır. Bu tasarımlar ile antrelerinizdeki kalabalığın önüne geçebilirsiniz. Villanızın girişinde yer vereceğiniz bu tasarımlar yaşam alanlarınızın daha değerli bir hal almasını sağlayacaktır. Ayrıca misafirlerinize kapınızı açtığınız andan itibaren ev sahipliği yapacak olan bu yaşam alanında ışıklandırmayı doğru bir şekilde kullanarak çok daha etkili sonuçlar alabilmeniz mümkündür.

2

Geniş bir villanın salonuna uzanan bu yerde ahşap dresuar modellerine yer vererek dekoratif açıdan bir güzellik oluşturabilirsiniz. Aynalı olan bu tasarımlar yaşam alanlarınızın daha da farklı olmasına yol açacaktır. Antrelerinizin duvarlarında kullanacağınız renklerde daha sade ve doğal renklere ağırlık vermelisiniz.

Oturma ve yemek odalarında

Oturma odalarının dekorasyonunda yer vereceğiniz tasarımlar arasında son derece lüks ve gösterişli olan klasik takıları kullanabilirsiniz. Yemek ya da koltuk takımlarında bu tarzdaki tasarımları kullanarak oldukça güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Gösterişi ve ihtişamı her ayrıntısında görebileceğiniz bu mobilya takıları ile yapacağınız dekorasyonlar ile villanızın güzelliğine güzellik katacaksınız.

Oturma odası takılarında bej ya da gri renkli sade koltuk modellerini tercih edebilirsiniz.

Bu koltuk takımları ile birlikte ahşap sehpa modellerini kobinleyebilirsiniz. Oturma odanızda kullanacağınız halı modellerinde koyu renkli tasarımları kullanarak ortaya daha hoş bir manzara çıkarabilirsiniz. Yemek odası takımlarında da klasik tasarıların eşsiz örneklerini bulabilmeniz mümkündür. Özellikle açık renkli ahşap olan bu tasarılar yemek odalarınızı olduğundan çok daha değerli bir yere dönüştürecektir. Bu tasarılar ile yemek odalarınız daha efektif bir şekilde kullanabileceksiniz.

nora_beyaz_lake_yemek_odasi

Villanızın merdivenlerinde kullanacağınız ahşap korkuluklar oldukça güzel bir dekor ortaya koyacaktır.

Mermer tarzdaki merdivenlerinizi ahşap korkuluklar ile daha zarif ve şık gösterebileniz mümkündür. pirinçten yapılan bu parlak mermer merdiven tasarımları ile olağanüstü bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Bu şekilde bir merdiven modelini villanızda tercih ederek daha renkli bir dekora sahip olabilirsiniz.