Yatak Odasında Avangarde Rüzgarı

Dekorasyon konusunda klasik çizgilerden vazgeçemeyenlerin özellikle yatak odalarında tercihleri avangard yatak odası takımı modelleridir. Klasik modellerden ziyade Daha az oymalı ve abartıdan uzak , sade renklerinde tercih edildiği avangard yatak odası takımları istenilen ölçülerde üretilebilmektedir.

Modern çizgilerede yakın olduklarından dolayı avangard yatak odası takımları zarif ve şık oldukları kadar kullanışlı ve konforlu mobilya modelleri olarakta tercih edilmektedir. Avangard Yatak Odası Modelleri üretirken her türlü kumaş türü kullanılabilir.

Avangarde yatak odası modelleri daha sade olduklarından dolayı özellikle küçük yaşam alanları için istenilen ölçülerde üretilebilmektedir.

Avangarde yatak odası mobilyalarının zarafetini parlak kumaş türleri ile daha şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Avangard Yatak odası takımları üretiminde genellikle özel renk boyalar tercih edilir. Klasik modellere göre daha beyaz veya siyah tonlar tercih edilemektedir. Özel renk ve kumaş türleri kullanılarak üretilen avangard yatak odası modelleri istenilen ölçülere göre de üretildiği için fiyatlarından farklılık oluşabilir.

Asortie, ücretsiz mimari keşif yaparak müşterilerinin yaşam alanlarına ve dekoratif zevklerine göre çözümler üretmekte oldukça başarılıdır.

Sizde avangarde yatak odalarımız ve dekorasyon çözümlerimiz için daha fazla bilgi almak isterseniz www.asortie.com adresini ziyaret edebilirsiniz.