Avangarde Yemek Odası Modelleri

admin 26 Ağustos 2013 5

Yemek odaları, evinizin ve eşyalarınızın tarzını sergileyebileceğiniz salon takımlarıyla birleştiğinde ve doğru bir uyum yakaladığınızda oldukça şık bir görünüme sahne oluyor.

Çeşitli mobilya seçenekleri arasından kendi belirlediğiniz tarzı temsil etmek için geniş inceleme ve gözlem yapmanız tavsiye ediliyor. Mobilyaların uzun ömürlü kullanımı, seçim yaparken düşünmenizi gerektiriyor. Farklı mobilya tarzları günümüzde evlere özgün tasarımların yerleşmesini sağlıyor. Profesyonel mimarlık hizmetleri, iç dekorasyon konusunda alıcılara yardımcı olarak evin düzeni ve dizaynını en iyi şekilde oluşturmayı amaçlıyor. Farklı tarzların bir arada kullanıldığı günümüz çağında, avangarde tarz, klasiğin modern yorumlaması olarak karşımıza çıkıyor.

avangarde-yemek-odasi-modelleri-1

Son yıllarda adına sıkça rastladığımız ve artık birçok evin daha şık aynı zamanda asil görünüme bürünmesini sağlayan avangarde stil, kullanıcıların konforunu da düşünmeyi ihmal etmiyor. Değişen ve gelişen mobilya sektörünün yeni üretimleri alıcıların beğenisine sunduklaı alanlardan biri ise avangarde yemek odası takımlarında görülüyor. Avangarde yemek odası takımları genellikle ağır ve geniş mobilyaların sergilendiği bir alan. Ancak küçük alanlar için ebatların küçültülerek uygulandığını, dar alanlara adapte edildiğini görüyoruz. Kişilerin beğenilerini her alanda ortaya çıkarmayı hedefleyen mobilya sektörü geniş çeşitliliğini avangarde ile de sürdürmeyi hedefliyor.

avangarde-yemek-odasi-modelleri-2

Avangarde yemek odası takımları, tarzın bir gereği olarak klasik görünümde ancak modern yorumlamalar nedeniyle günümüzde en çok beyaz ve tonlarının hakim olduğu biçimlerde kullanılıyor. Beyazın yanı sıra kontrast renkler de kumaşlarda kullanılıyor. Bu zıtlık uyumu mobilyaların daha zengin ve gösterişli görünmesi için oldukça faydalı bir yaklaşım. Avangarde yemek odası takımları kullanışlı olduğu kadar gösterişli de bir tasarıma sahip olmalı. Evinizde kullanmak isteyeceğiniz bu tarzı uygularken diğer mobilyalarınızla yemek odası takımınızın uyumuna da dikkat etmelisiniz. Farklı tarzları bir araya getiren günümüz modası, avangarde tarzı spor bir şıklıkla yorumlamayı da amaçlıyor. Farklı desenlere ve işlemelere, aynı zamanda aynalı mobilya modellerine avangarde yemek odası takımlarında da rastlamanız mümkün.

5 Yorum »

 1. meyla 01 Eylül 2013 at 17:28 - Yanıtla

  avangarde yemek odası modellerinde küçük alanlarda ebatlar küçültülerek uygulandığında aynı hoşluğu veriemi acaba

 2. gönül yazıcı 04 Eylül 2013 at 09:55 - Yanıtla

  klasik mobilya ayrı bir güzellik katıyor eve bence herkesin bir klasik mobilyası olması gerek bana sorsan evimin herşeyimi klasik yaptırdım hemde maskoda süper mobilyalar yapmışlar

 3. buse 04 Eylül 2013 at 10:11 - Yanıtla

  evt bence verir benim evimde iki artı iki benim mobilyalarda klasik mobilya ama evimde çok daha güzel duruyor özel ölçüye göre yaptırdım

 4. feyza 04 Ekim 2013 at 11:32 - Yanıtla

  yemek odası takımları arasında artık avangarde yemek odası takımı da yerini aldı bence. yemek masası modellerine bakarken sıklıkla karşıma çıkıyor çok da hoş bir tasarım.

 5. Dilay Ulaş 13 Ekim 2013 at 15:02 - Yanıtla

  Haber güzel ama en son resimdeki yemek odası takımı avangard değil, klasik bir yemek odası modeli

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »