Beyaz Yatak Odası Modelleri

admin 04 Eylül 2013 9

Beyaz yatak odası modelleri en çok tercih edilen yatak odası modelleri arasında bulunuyor. Çünkü bu modeller yatak odalarına huzurlu ve ferahlatıcı bir hava getiriyor. Böylece yatak odalarında gerçek anlamda bir keyif yaşamak da bu modeller sayesinde daha mümkün ve gerçekçi oluyor.

Beyaz yatak odası modelleri hem country hem de modern mobilyalardan oluşabiliyor. Fakat son yıllarda country yatak odası modelleri daha çok tercih ediliyor. Bu yatak odası modellerinde genelde bir yatak, gardırop ve makyaj masası yanında iki tane de komindin bulunuyor. Böylece bir yatak odasında bulunması gereken en temel mobilyalar bulunuyor. Bazı yatak odası modellerinde ise artı olarak tekli kanepeler ya da ikili kanepeler bulunabiliyor. Böylece oldukça şık bir görünüm sağlanıyor ve kullanım açısından da oldukça konforlu ve rahat oluyor.

beyaz-yatak-odasi-modelleri

Beyaz yatak odası modelleri için duvar renginin ya da duvar kâğıdının rengi, de oldukça önemli oluyor. Genelde ya tamamen beyaz bir oda yaratılıyor ya da yatak odası takımı dışında pastel bir renk kullanarak uyum yakalanmaya çalışıyor. Beyaz yatak odası modelleri bu yüzden kullanım açısından birçok çifte zorluk çıkartabiliyor ve odanın baştan dekorasyon edilmesi gerekebiliyor. Fakat bir uyum sağlanırsa da oldukça güzel bir yatak odası ortaya çıkıyor ve emekler sonuna kadar hakkını veriyor. Bu yüzden beyaz yatak odası takımları son yılların en çok tercih edilen yatak odası takımları oluyor.

beyaz-yatak-odasi-modelleri-2

Beyaz yatak odası modelleri ahşaptan ya da demirden üretilebiliyor. Ahşaptan yapılan yatak odası takımları her zaman ilk tercih olsa da demir malzemelerin kullanıldığı yatak odaları da farklı bir görünüme sahip oluyor. Özellikle demirlerin işlendiği modeller oldukça şık bir görünüm yaratıyor ve bu görünüm sayesinde beyaz ile olan uyumla da beraber herkesin hayalindeki yatak odası modeli ortaya çıkıyor. Böylece yatak odaları yorgunluğun alındığı ve keyfin sürüldüğü ilk adres oluyor.

9 Yorum »

 1. Selin İlbey 04 Eylül 2013 at 22:12 - Yanıtla

  İnsanlar yatak odaları küçük olduğu için mekana daha ferah göstersin diye beyaz yatak odası modellerini tercih ediyor. Aslında yatak odası takımları koyu renklerle tercih edilse de küçük mekanlar aynalar ile ferah gösterilebilir.

 2. nazlıcan 04 Eylül 2013 at 22:16 - Yanıtla

  Cumartesi güni Masko mobilya kentine gittim. Bütün mağazalarda beyaz yatak odası takımı var. Artık öhh geldi bana. MASKO’da Asortie Mobilya’da ceviz rengi ve parlak Amerikan CİLA yatak odası takımı var. Web sayfalarında da görebilirsiniz. Zannedersem adı Capaletti yatak odası takımı idi.

 3. Ferhat Güney 14 Eylül 2013 at 11:38 - Yanıtla

  Beyaz yatak odası takımı mekanı daha ferah gösterir. Masko’da ve Modoko’da mobilya firmalarının vitrinlerinde genellikle beyaz tonlarında yatak odası takımları var

 4. hacer 19 Eylül 2013 at 16:40 - Yanıtla

  Beyaz yatak odası modelleri son yılların en çok tercih edilen yatak odası takımıdır duvar kagıtlarının renkgiylede uyum saglanırsa harika olur ve benim tercihim yatak odası takımında country yatak odası modeline nazaran modern yatak odası takımı daha bi hoş duruyor

 5. zehra 24 Eylül 2013 at 19:56 - Yanıtla

  beyaz takımlar hep çabuk kirlenir, yıpranır diye tercih etmezdik eskiden. ama şimdi sıkça kullanılıyorlar, hem aydınlık hem de ferah gösteriyorlar yatak odalarını

 6. f. gizem 25 Eylül 2013 at 19:26 - Yanıtla

  beyaz mobilyalar, perdeler, halılar bana çok yorucu geliyor, sanki bu renk mobilya ve ev dekorasyonunda biraz sırıtıyor gibi

 7. Özlem 01 Ekim 2013 at 16:32 - Yanıtla

  Yatak odasına beyaz rengi çok yakıştırıyorum ben. çok ferah duruyor.

 8. filiz 01 Ekim 2013 at 17:33 - Yanıtla

  beyaz yatak odası modellerinde duvar kağıdı ne kadar canlı seçilirse o kadar iyi olur bence. gerçi beyaz üzerine çiçek işlemeli modeller de var.onlar da guzel.

 9. Dilay Ulaş 13 Ekim 2013 at 14:56 - Yanıtla

  Birkaç yıldır ceviz yatak odası takımları popülerdi. Ama şimdilerde beyaz yatak odası takımı çok meşhur.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »