Klasik TV Ünitesi

admin 23 Temmuz 2013 6

Klasik mobilya severlerin oturma odalarında veya salonlarında oluşturdukları TV izleme alanının klasik çizgilerde bir TV ünitesi ile bütünlük sağlaması dekorasyon açısından oldukça şık olacaktır. Klasik mobilya üreticileri modellerinde yenilikler yaparak klasik mobilyaya olan ilgiyi artmasında önemli rol oynamışlardır. Moda renkler kullanılarak gösterişli klasik mobilyalara daha da albeni katıyor. Kullanılan kumaştan seçilen oyma desenlerine kadar tamamen özel tasarımlar olan klasik mobilyalar evlere değer katıyor. TV ünitelerinde klasik çizgilerin yaygınlaşması ile birlikte büyük TV üreticilerinin dikkatini çekerek ahşap desenli LCD TV’leri piyasaya sürdüler. Dekorasyon açısından klasik TV üniteleri ile birlikte genelde siyah olan TV’ler yerine ahşap desenli TV’ler çok daha hoş durmaktadır. Klasik mobilyanın görüntüsüne altın ve gümüş varak dokunuşları ile daha gösterişli hale getirilmektedir. TV ünitesi yanında birde klasik TV sehpaları vardır. Bunlar yatak odalarında küçük odalarda tercih edilerek yerden tasarruf sağlanabilir.

Kullanılan moda renkler sayesinde klasik mobilyaya gençlerinde ilgisi oldukça artmıştır. Evlerinin tamamında klasik dekorasyonu tercih etmeseler bile bir kısmında klasik çizgilerde dekore ederek klasik mobilyanın büyülü atmosferini eve taşımaktadırlar. Modern ve klasik mobilyayı harmanlayarak yapılan dekorasyonlarda ön plana çıkmaktadır. Avangard tarzda mobilyalar hem sade hem de gösterişli mobilya arayanların tercihi olmaktadır. TV ünitesi modellerinde de klasik ve modern çizgilerin bir arada kullanıldığı modeller oldukça şık ve gösterişli. Evlerinde avangard modelleri tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Klasik mobilyanın sağlamlığı konforu ve zengin çeşitleri ile tercih edilmesinde önemli rol oynamaktadır. Geleceğin antikaları olan klasik mobilyalar evlere değer katıyor.

6 Yorum »

 1. armağan 30 Temmuz 2013 at 10:57 - Yanıtla

  evimi modern tarzda mobilyalarla doldurdum keşke klasik mobilya ile daha önce tanışsaydım.

 2. Aylince 16 Ağustos 2013 at 19:49 - Yanıtla

  Belinda tv ünitesi ile oscar tv ünitesi gerçekten harika. Duvar ünitesi aslında evde birçok eşyayıda topluyor. Hem tv sehpası hemde dolap görevi görüyorlar aslında

 3. Armağan Akkılıç 08 Eylül 2013 at 18:07 - Yanıtla

  Haberin en üstündeki ceviz renig klasik tv ünitesi çok kibar ve çok şirin olmuş.

 4. ÖZNUR 01 Ekim 2013 at 16:38 - Yanıtla

  KLASİK MOBİLYA İÇİN ÜRETİLEN KLASİK TV ÜNİTELERİ CİDDEN GEREKLİYDİ. ÇÜNKİ MODERN TARZLARDA ÇOK RASTLIYODUK AMA EŞYALARIMA UYUM AÇISINDAN KLASİK MODELLER ÇOK HOŞUMA GİDİYOR.

 5. Dilay Ulaş 13 Ekim 2013 at 14:55 - Yanıtla

  Oscar TV ünitesi ve Belinda TV ünitesi tasarım olarak çok güzel. Bir de bunlar doğal ahşaptan el işçiliği ile yapılıyor.

 6. Esma Hatın 14 Ekim 2013 at 16:35 - Yanıtla

  Evime klasik bir tv ünitesi almak istiyorum ama arka panosu olsun istemiyorum. Bunu nereden bulabiliriz. Fikri olan varmı acaba.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »