Klasik Rattan Bahçe Mobilyaları

Bahçelerinizde de evnizde ki klasik ambiyansı yaşatmak için tasarladığımız klasik rattan bahçe mobilyaları ile sizlere hizmet vermekteyiz. İstenilen renge uygun tasarlanan mobilyalarımız ile evinizdeki rahatlığı bahçenize taşıyoruz.

Sıcak yaz günlerinde arkadaşlarınız ile sohbet etmek, aileniz ile keyifli zamanlar geçirmek için kullanacağınız bu ürünler ile unutulmayacağınız anılara sahip olacaksınız. Konfor açısından son derece lüks olan klasik rattan bahçe mobilyalarımız ile memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Kalitesi açısında son derece güvenilir olan mobilyalarımız, kolay kolay deforme olmayacak malzemelerden üretülmiştir. Dayanıklı ve sağlam yapısı ile klasik rattan bahçe mobilyalarımız tercih sıranızda üst seviyelerde olacaktır.

İster ikili, ister tekli koltukları ile minderli veya mindersiz olmak üzere isteğinize göre seçim yapabilirsiniz. Koltukların yanında kahvenizi yudumlarken kullanacağınız sehpanızıda unutmadık. Her zaman konforu yanınıza getirerek yaşacağınız unutulmaz anılara sahip olmanızı temenni ediyoruz. Açık ve koyu renk seçenekleri ile sizlere sunduğumuz alternatiflerden bahçelerinize uygun olan seçeneği belirleyip, yaz günlerinizin keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

116_SET

982_buyuk_zoom

bahce-mobilyası

rattan-bahce-mobilyasi

rattan-bahçe-mobilyaları-masko