Merdiven Boşluklarını Değerlendirmenin Yolları

İçten merdiveni olan bir evde oturuyorsanız ve merdiven altında oluşan boşlukları etkili şekilde değerlendirerek hem yerden tasarruf edersiniz hem de yaşam alanlarınıza hareketlilik getirebilirsiniz. Yapacağınız dekorasyonlarda kullanacağınız tasarımlar ile merdiven altlarını kullanışsız bir halden daha kullanışlı bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Böylece he bu noktaları daha fonksiyonel bir şekilde kullanacaksınız hem de çok daha estetik bir görünüm elde edebileceksiniz.

Merdiven altlarını her açıdan etkin bir şekilde kullanarak çok daha efektif dekorasyonlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Böylece yaşam alanlarınızı daha da geniş gösterebilmeniz mümkün olacaktır. Örneğin bitkileriniz için evlerinizde yer bulmakta zorluk yaşıyorsanız bu noktaları kendinize özel bir bahça haline getirebilirsiniz. Yaşam alanlarınızın daha canlı ve pozitif bir yapıya kavuşmasını sağlayacak olan bu tasarımlar ile çok daha güzel ve sıcak dekorlara imza atabilirsiniz. Evlerinizin dekorlarına biraz olsun doğallık ve sadelik katmak istiyorsanız merdiven altında yer vereceğiniz bitkiler ile bunu yapmanız mümkün olacaktır.

Merdiven-Altı-Kitaplık

Metropol yaşamının etkilerini üzerinizden atmanızı sağlayacak olan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızda harikulade dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Merdiven altını ne için kullanacağınıza karar vermenizde oldukça önemlidir. Belirli bir plan doğrultusunda ilerlerseniz bu noktalardan maksimum düzeyde verim elde edebilirsiniz. Bu noktaları istediğiniz ölçüde dolaplarla, kitaplıklarla dekore edebilir ve fazladan bir depolama alanı olarak kullanabilirsiniz.
Merdiven altlarını fonksiyonel bir kitaplığa dönüştürebilirsiniz.

Özellikle kitaplarınızı yerleştirebilmeniz için harika bir yer olan bu noktalarda ahşaptan yapılan tasarımları kullanarak eşsiz güzellikte dekorlar ortaya çıkarabilirsiniz. Evinizde çalışma odasına sahip değilseniz ya da kitaplık olarak kullanabileceğiniz raflara sahip değilseniz merdiven altlarını bu bakımdan değerlendirmenizi öneririz. Son derece pratik ve işlevsel olan bu fikir ile çok daha etkili dekorasyonlara kavuşabilirsiniz.

Merdiven altlarında raflara yer vererek aksesuarlarınızı sergileyebilirsiniz.

Yapacağınız dekorasyonlarda merdiven altlarında yer vereceğiniz raflara süsü eşyalarınızı ya da biblolarınızı yerleştirerek dekoratif açıdan güzel bir tablo oluşturabilisiniz. Her açıdan eşsiz ve fevkalade güzellikte bir görünümü evlerinize getirerek çok daha efektif ortam yaratabilirsiniz. Bu şekilde bir dekorasyonla salonlarınızın şıklığını merdiven boşluklarınıza taşıayabileceksiniz.

Merdiven altlarını küçük büfe ya da bar alanına dönüştürebilirsiniz.

Bu noktalarda kendinize özeloluşturacağınız bar ya da büfelerle yaşam alanlarınızı çok daha efektif bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Son derece şık ve dekoratifolan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızı harikulade etkili bir dekorasyona kavuşturabilirsiniz. Son derece farklı renklerdeki bardak ve şişelerle süsleyeceğiniz bu bar ya da büfe alanlarınız ile kendinize özel bir seçkin bir dekorasyon modeli elde edebilirsiniz.

Merdiven boşluklarını çalışma alanı olarak da kullanabilirsiniz.

Çocuğunuza özel olarak dizayn edeceğiniz bu noktalarda çocuğunuzun daha rahat ve düzenli bir şekilde ders çalışmasını sağlayabilirsiniz. Yer vereceğiniz tasarımlarda özellikle ahşap olan çalışma masası ve kitaplığını kullanarak çok daha mükemmel dekorasyonlar elde edebilirsiniz. Her açıdan çarpıcı ve göz doldurucu olan butasarımlar ile yaşam alanlarınıza ahenk ekleyebilirsiniz.

çalışma-masası-modelleri

Merdiven altındaki boşlukları ayakkabılık ya da portmanto olarak da kullanabilirsiniz.

Merdiven altlarını etkin şekilde kullanmak istiyorsanız bu noktalara portmanto ve ayakkabılık tasarımlarını yerleştirmelisiniz. Bu tasarımlar sayesinde elbiselerinizi ve ayakkabılarınızı istediğiniz şekilde bu mobilyalara yerleştirebilirsiniz ve dağınık görünümün önüne geçebilirsiniz.

2015-Ayakkabılık-Modelleri-ve-Ayakkabılık-Fiyatları-7

Bu mobilya ürünleri gerek işlevsellikleri gereksede geniş iç hacimleri ile yaşam alanlarınızı daha aktif bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Giysilerinizi ve ayakkabılarınızı istediğiniz şekilde yerleştirebileceğiniz bu tasarımlarla çok daha etkileyici bir dekorasyon oluşturmanız mümkün olacaktır.